ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289304
يادداشت/ خسرو معتضد
آنارشيسم در فضاي مجازي
تاریخ انتشار : 1395/08/24 09:43:38
نمایش : 581
اراذل و اوباشي که از سوي يک تعداد سازمان‌هاي خرابکار يا مشتي از ديوانگان جنسي سعي مي‌کنند جوانان ايراني را به هوسراني، بي‌اخلاقي و دزدي ناموس ترغيب کنند بايد به کيفر برسند

 

 

به گزارش زنگ خبر به نقل از خبرگزاري فارس  «وطن‌امروز» در يادداشتي از «خسرو معتضد» نوشت:

 در فضاي مجازي شبکه‌هاي متعددي راه‌اندازي شده‌ که تعدادي خبري و علمي و فني و مفيد و تعداد زيادي جلف، کثيف بلکه مستهجن و فسادبرانگيز است؛ به مثابه علف‌هاي هرز در کنار درختان ميوه و ثمرده.

اختراع اينترنت از ابداعات بزرگ متخصصان و کارشناسان بوده و در خور قدرداني توأم با اعجاب است؛ براستي همان جام‌جم افسانه‌اي. متاسفانه در کشور ما همانگونه که انسان تحت تاثير سرعت در خبررساني فضاي مجازي آن هم به ساعت و دقيقه قرار مي‌گيرد، عده‌اي از وطن‌فروشان و اجامر و بيکارگان به اين ساحت راه يافته و کثيف‌ترين واژگان را که نشانگر عقده‌هاي دروني و انباشتگي تعفن‌آميز ارواح خبيث شريرشان است، نوشته و در معرض نمايش مي‌گذارند و نه فقط به دين و مذهب و اعتقادات بلکه به اخلاق، شرافت و سنگپايه‌هاي ميهن‌دوستي و يکپارچگي ملي اهانت مي‌کنند و حتي وارد حريم خانوادگي مردم مي‌شوند.

بسيار متاسف شدم وقتي ديدم تصاوير خصوصي مردم را که فرضا در خانه و خانواده خود ثبت کرده‌اند، دزديده يا از دوربين يا موبايل يا فضاي مجازي کساني به دست آورده‌اند، منتشر مي‌کنند و از آنان که در تلويزيون و سينما به خدمت مشغولند و سال‌هاي سال با سريال‌ها و فيلم‌هاي خود توجه مردم را جلب کرده و جزو خدمتگزاران فرهنگ کشورند، به زشتي و حتي با مونتاژ تصوير به صورت زننده و با واژگان اهانت‌آميز ياد مي‌کنند. من يک سيستم بيگانه هدفمند را پشت‌سر اين قضايا مي‌بينم. گاهي مقدسات مردم را مورد اهانت قرار مي‌دهند و حتي رسول خدا(ص) و ائمه‌اطهار(ع) و مراقد مبارک از اهانت و گستاخي اين داعشي‌هاي ديجيتالي مصون نيستند. اجازه دارند در نهايت فقر سواد و دانش به هر چهره سياسي، فرهنگي، اقتصادي و نظامي توهين کنند. دچار يک نوع بيماري جنسي- ساديستي- مازوخيستي پيشرفته با جراحات ناشي از سرخوردگي روحي هستند. از هم‌ميهنان خود نفرت دارند و به عموم مردان، زنان، دختران و حتي پسران و کودکان ايراني اهانت مي‌کنند.

بدون نام و نشان به ديگران توهين و شايعه‌پراکني مي‌کنند. داستان‌هاي کثيف جعلي از فساد جنسي اشباع‌شده در جامعه مي‌سرايند. با عبارات ابتدايي يک‌کلاغ، چهل‌کلاغ کرده و جوانان و نوجوانان را به بي‌بندوباري جنسي، بي‌ديني، بي‌وطني، نهيليسم و پوچ‌گرايي تشويق مي‌کنند. هر روز خبر مرگ يا قتل شخصيتي را مي‌دهند. به دروغ مرگ مثلا عزت‌الله انتظامي هنرمند متين يا استاد محمدعلي کشاورز را شايع مي‌کنند. کليپ‌هاي دروغ و جعلي مي‌گذارند.

تصاوير زن رقاصه بدنام جلفي را که در تل‌آويو در سرزمين اشغال شده يا حيفا يا عکا در حال رقص و آوازخواني در مجلس عروسي‌اي بود به عنوان خانه‌اي در تهران جازده بودند ولي به علت بي‌سوادي فراموش کرده بودند پرچم ستاره داوود اسرائيل را از کليپ حذف کنند! اجامر از نظر بي‌سوادي و بي‌شعوري سرآمد، ناداني توأم با حماقت، تصاويري به اصطلاح تاريخي مي‌گذارند و حتي نمي‌دانند مربوط به چه زماني است. با ناموس و شرافت همه مردم بازي مي‌کنند. تلاش آنان اين است جامعه ايران را جامعه‌اي شکسته، مفلس، پشيمان از انقلاب، دلبسته و شيداي زندگي غربي، آزرده از دين، اخلاق، ميهن و شعائر نمايانند. تجزيه‌طلبي و قوم‌گرايي را بشدت رواج مي‌دهند. براي ايراني ترک دلير و رشتي و مازندراني و عرب و بلوچ متلک‌ها مي‌سازند و کلمات مستهجن را درباره کيان خانواده به کار مي‌برند.

مرا که از ايران، وحدت و عظمت ايران مي‌گويم تحريفگر تاريخ مي‌نامند، زيرا اراذل و اوباش بي‌سواد شعور درک گفته‌ها و نوشته‌هاي مرا ندارند.

تصاوير مستهجن پورنو را در صفحات مجازي قرار داده و از عکس دختران و زنان ايراني که به‌گونه‌اي از طريق اينترنت به آنها دست‌يافته‌اند سوءاستفاده کرده و کلماتي به کار مي‌برند که روسپيان و قوادان مراکز پلشت قديم جنوب تهران نيز از به زبان آوردن آن طفره مي‌رفتند و امتناع داشتند. اينان ادب را خورده و حيا را قي کرده‌اند. گويا اجازه دارند به صدر و ذيل اهانت کنند. شناسايي و بازداشت 450 تن از اين اجامر و اوباش که متاسفانه از مدرن‌ترين و به‌روزترين اختراع سودمند جهان سوءاستفاده شريرانه مي‌کنند، در هفته‌هاي اخير تعداد زيادي از آن اراذل و اشرار را از دستيابي به اينترنت محروم کرده است. اگر اين پشتکار و سختگيري نهادهاي مسؤول ادامه يابد و اين اشرار رذل که با آبرو و حيثيت ملت ايران بازي مي‌کنند و مي‌خواهند يا دستور دارند ملت ايران را مردمي ذليل و بي‌آبرو، نااميد، پريشان، شکم و شهوت‌پرست و عاري از اخلاق معرفي کنند، تحت پيگرد و مجازات‌هاي قانوني قرار گيرند، ساحت اينترنت از تاخت و تاز مشتي اراذل و اوباش[که شنيده‌ام گهگاه باجگيري‌ هم مي‌کنند] زدوده خواهد شد. اينان در حکم ستون پنجم دشمنان ايران هستند و بايد در زندان يا در دارالمجانين جا گيرند و جوانان و نوجوانان از وساوس کثيف آنان رهانده شوند. به خانواده‌هاي ايراني توصيه مي‌کنم اين نارنجک‌ خطرناک را که روح و جسم فرزندان‌تان را آلوده مي‌کند تحت نظارت قرار دهيد. وزارت ارتباطات در وظايف خود کوتاهي مي‌کند و به عللي که نمي‌دانيم از فيلتر کردن سايت‌هاي پلشت غفلت مي‌ورزد.

سايت‌ها و کانال‌هاي کثيف بايد تعطيل شوند. اراذل و اوباشي که از سوي يک تعداد سازمان‌هاي خرابکار يا مشتي از ديوانگان جنسي سعي مي‌کنند جوانان ايراني را به هوسراني، بي‌اخلاقي و دزدي ناموس ترغيب کنند بايد به کيفر برسند و براي هر يک از آنان پرونده و سابقه‌اي تشکيل شود که در صورت تکرار تحت پيگرد قرار گيرند. من اين مطالب پلشت و کثيف را تصادفي نمي‌دانم؛ کشوري، سازماني، گروهي ضدايراني يا خائن و مزدور ماموريت دارند بذر فساد و بداخلاقي و شرارت و خلافکاري را در خاطر پاک و معصوم جوانان ايراني بکارند و آنان را به مجريان بي‌منطق اميال بيگانگان تبديل کنند. کامنت‌گذاري در زير نظرات، سابقه طولاني در مطبوعات و مجلات بين‌المللي دارد. کساني که صفحات اول يا آخر مجلات معروف جهان را مي‌خوانند مي‌بينند که خواننده يا مخاطب حق دارد نظرات انتقادآميز خود را به نظر مديران و سردبيران نشريات برساند. نام و نام‌خانوادگي و حتي نشاني پيام فرستندگان مشخص است. در اينجا صاحب يک سايت درپيتي و گمنام که از فلان مقام اداري يا فرهنگي يا اقتصادي به دلايلي خوشش نمي‌آيد خبر يا مقاله يا مصاحبه‌اي درباره او روي سايت مي‌گذارد و زيرش خودش و دارو دسته‌اش کامنت‌هاي بي‌ادبانه‌اي مي‌گذارند. معمولاً کامنت‌ها حکايت از بي‌سوادي و تهي بودن فرد کامنت‌گذار مي‌کند. يک بي‌ادبي اوباشگرانه در اين کامنت‌ها ديده مي‌شود. اطلاع داريد که حتي به فوتباليست‌هاي ديگر کشورها فحاشي ناموسي مي‌کنند. در خود ساحت کشورمان به هر کسي هتاکي مي‌کنند.

بايد به اين وضعيت نظم و ترتيبي داده شود و اراذل و اوباش از ساحت فضاي مجازي رانده شوند و هر پرخاشگر ناداني به خود اجازه هتاکي به ديگران ندهد.

در چنين وضع و حالي است که متاسفانه بيگانگان در شبکه‌هاي ماهواره‌اي و بدتر از آن در فضاي مجازي رسوخ و نفوذ کامل دارند و سعي مي‌کنند جوانان را تحت تاثير قرار دهند و حتي قبح زنا را بزدايند و صدها کانال پورنو و جنسي راه‌اندازي کرده؛ داستان‌هاي کثيف و وقيح را به چشم جوانان کم سن و سال ايراني مي‌رسانند. اخيرا کانال‌هاي داخلي زيادي در فضاي مجازي راه‌اندازي شده که مضامين ايراني و اسلامي و اخلاقي و علمي و بهداشتي دارند و خوشبختانه تعدادشان در تلگرام رو به افزايش است. سکوت کار درستي نيست و يکي از بهترين روش‌ها همين افزودن کانال‌هاي پاک ايراني است که جواب هجمه بيگانگان و ايادي آنها را بدهند.

در کليپي که يک باند تجزيه‌طلب فراري رسوا تهيه کرده بودند شخصي ديده مي‌شد که در قسمتي از بالاي پلکان يک فروشگاه در تبريز در حال ادرار بود. کاملا مشخص بود يک گروه با تمهيدات قبلي و با برنامه‌ريزي بي‌شرمانه‌اي اين صحنه را تدارک ديده و در پايان کليپ عبارت قبيحي نسبت به شيخ صفي‌الدين اردبيلي بيان مي‌شد. کاملا مشخص بود يک گروه تجزيه‌طلب که ميل دارد آذربايجان از ايران جدا شود و به سلسله صفويه کينه فراوان دارد که نگذاشته آرزوي سلاطين خونخوار عثماني برآورده شود، براي توهين به صفويان اين کليپ زشت و کثيف را تهيه کرده و از پيش مقدمات امر کاملا مهيا شده است. ايران سرزميني کهن و درخشان‌ است. در طول تاريخ فقط زماني که ما ضعيف، خواب‌آلود و بي‌خبر بوديم بيگانگان توانسته‌اند يک‌ميليون و 200 هزار کيلومتر از خاک ايران را از کشورمان جدا کنند. نسل امروز اما با وجود ضعف دستگاه‌هاي تبليغاتي و رسانه‌اي کشور و برنامه‌ريزي‌هاي موذيانه و حساب‌شده شبکه‌هاي ماهواره‌اي بيگانه‌ساخته و نيز فضاي مجازي آلوده، اجازه تجديد زمان‌هاي تلخ گذشته را نخواهد داد.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن