ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289596
گزارش تصويري:
فعاليت هاي چند ‌ساله جامعه القرآن الکريم شهرستان بن
تاریخ انتشار : 1395/09/29
نمایش : 579
مؤسسة جامعة القرآن الكريم، به عنوان مؤسسه‌اي فرهنگي-آموزشي و با هدف ترويج فرهنگ قرآن و ايجاد ارتباط هر چه عميق‌تر و ماندگارتر نسل جوان با قرآن كريم ، همچنين مصون ساختن دل و جان آنان در برابر انواع خطرات و آفات فرهنگي فعاليت قرآني خود را غاز كرد.

مديرموسسه جامعة القرآن الكريم حجه الاسلام والمسلمين حيدري در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر گفت :
پيامبر اكرم (ص) فرمودند:
اذا التبستْ علَيكمُ الفِتَنُ كِقِطَعِ المُظْلِم فعَليكُم بالقرآن
آن زمان كه فتنه ها چون پاره هاي شب تاريك به شما رو مي آورند به قرآن پناه بريد
.
امروزه شاهديم كه جهان مادي به لحاظ دوري از ارزشهاي انساني و الهي همچون كلافي سردرگم در مشكلات اجتماعي و فرهنگي آشفته و سرگردان است.

و اين سخن كه سختي و بدبختي ما به دست خداوند است مورد قبول نيست چرا كه خود مي فرمايد:
إنّ الله لايُغيّر مابقومٍ حتي يُغيّروا ما بأنفسهِم و اذا ارادَ الله بقَومٍ سُوءً فلا مردّله و ما لَهم منْ دونه منْ والٍ
.
بدرستي كه خداوند تغيير نمي دهد سرنوشت هيچ قومي را مگر اينكه خود آن قوم نفسشان را تغيير دهند و زماني كه خداوند اراده بدي به بندگان خود نمايد بدي را به آن ردّ نمي كند و جز خدا دوستي براي انسان نيست.

بنابراين تغيير هر قومي به دست خود آنان است و خداوند هيچگاه بدبختي انسانها را نمي خواهد و اين خود انسانها هستند كه ذلت و بدبختي را براي خود بوجود مي آورند. و حافظان كلام شفابخش الهي پيام آوران نورند و مي توانند در هر زمان و مكان نسخه شفابخش الهي را براي جانها و روانهاي مشتاق تلاوت كرده و راه سعادت و هدايت را به آنها عرضه كنند.
 
مؤسسة جامعة القرآن الكريم، به عنوان مؤسسه‌اي فرهنگي-آموزشي و با هدف ترويج فرهنگ قرآن و ايجاد ارتباط هر چه عميق‌تر و ماندگارتر نسل جوان با قرآن كريم ، همچنين مصون ساختن دل و جان آنان در برابر انواع خطرات و آفات فرهنگي  فعاليت قرآني خود را غاز كرد.
 
اين مؤسسه جهت پيشبرد اهداف مقدس قرآني و تربيت نسل حاضر و آينده با برنامه‌هاي آموزشي، اداري و مالي منظم و منسجم ، دوره هاي آموزشي مختلفي در زمينه هاي حفظ ، تفسير ،‌ مشاوره ، مربي گري و ... براي مقاطع سني مختلف اعم از خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ، خواهران و برادران ،‌ تدارك ديده است. گرايش ويژة فعاليت‌هاي جامعة القرآن حفظ قرآن كريم و جهت عمومي آن، فعاليت براي خردسالان سراسر كشور مي‌باشد.
 
حال گزارش تصويري از  عملكرد چندين ‌ساله جامعه القرآن الکريم شهرستان بن خدمت شما همشهريان عزيز ارائه مي گردد.
 
انتهاي پيام/520ز
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن