ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289617
کميته امداد پيشرو در توانمندسازي فرهنگي در مناطق محروم
تاریخ انتشار : 1395/10/02 09:33:58
نمایش : 296
امام جمعه کوهرنگ گفت: توانمندسازي و مساعدت اقتصادي و فرهنگي در مناطق محروم از اولويت هاي کاري در انقلاب اسلامي است که کميته امداد پيشرو در محقق شدن اين امور است.
 
 
 
 


به گزارش زنگ خبر به نقل از  جهانبين نيوز ؛ حجت الاسلام و المسلمين سيد شهاب الدين طباطبايي، امام جمعه کوهرنگ در اين ديدار گفت: يکي از دلگرمي هاي ائمه جمعه و جماعات کميته امداد است که در رسيدگي به قشر محروم ياري رسان نظام جمهوري اسلامي است.

امام جمعه کوهرنگ به برکات انقلاب اسلامي ايران اشاره کرد و افزود:انقلاب اسلامي خود را مکلف و موظف به خدمت رساني محرومين جامعه مي داند که با تأسيس کميته امداد اين امر راحت تر و سريع تر صورت مي گيرد.

وي به سيره اهل بيت (ع) در کمک رساني به مردم بويژه نيازمندان اشاره و خاطرنشان کرد: يکي از کارهاي مهم کميته امداد در حوزه اکرام ايتام و محسنين، يتيم نوازي است که هيچ خدمتي همانند اين طرح پاداش دنيوي و اخروي ندارد.

وي بيان داشت: سلامت کميته امداد زبان زد خاص و عام است و اين نهاد متعلق به همه افراد نظام با همه سلايق سياسي و فرهنگي است.

حجت الاسلام و المسلمين طباطبايي کميته امداد را مجموعه اي آبرومند و پرافتخار دانست و گفت: توانمندسازي و مساعدت اقتصادي و فرهنگي در مناطق محروم از اولويت هاي کاري در انقلاب اسلامي است که کميته امداد پيشرو در محقق شدن اين امور است.

وي از پرسنل کميته امداد تلاش بيشتر و بهتر در امر خدمت رساني را خواستار شد و افزود: يکي از مطالبات با توجه به شرايط جغرافيايي و منطقه محروم بودن شهرستان افتتاح و تشکيل اداره کميته امداد در منطقه دوآب صمصامي است که باعث خدمت رساني به اين منطقه و فقرزدايي مي شود.

امام جمعه کوهرنگ از طرح هاي اشتغال و خودکفايي استقبال کرد و مطرح نمود: بهره گيري از نمايشگاه هاي دائمي در جهت ارائه محصولات توليدي مددجويان و فروش و عرضه مستقيم به بازار کمک شاياني به اين قشر خواهد نمود.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن