ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289634
سياست بر باد رفته صهيونيسم؛
نتانياهو:‌ سوريه توان حفظ تماميت خود را نخواهد داشت!
تاریخ انتشار : 1395/10/04 08:36:19
نمایش : 276
نخست وزير رژيم اشغالگر قدس با اشاره به مشاهده نکردن راه حلي براي حل بحران سوري از جانب وي، عدم باور وي براي حفظ تماميت ارضي سوريه را خاطر نشان کرد.

 

به گزارش زنگ خبر به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ با وجود اينکه مقاومت پاسداران ايراني و سوريه نقشه شوم صهيونيسم و آمريکا را بر باد داده و با ترکيه بر سر حفظ تماميت ارضي سوريه به توافق رسيدند، بنيامين نتانياهو نخست وزير رژيم منحوس اشغالگر مي‌گويد هيچ راه حلي براي حل بحران سوريه مشاهده نمي‌کند.

به گزارش منابع خبري رژيم صهيونيستي، نتانياهو در مراسم آخر سال ميلادي که به افتخار خبرنگاران خارجي برگزار مي‌شد،گفت: "چيزي در خصوص اتمام بحران سوريه مشاهده نکرده و حتي خيال نمي‌کنم که راه حلي صلح جو براي اتمام جنگ در سوريه و تأمين شرايط قبل از جنگ وجود داشته باشد."

نخست وزير رژيم ظالم اسرائيل افزود: "آيا در سوريه راه حلي مي‌بينم؟خير، حقيقتا سوريه‌اي خوشحال وجود نخواهد داشت، در اين شکي نيست. همچنين سوريه‌اي متحده وجود خواهد داشت؟ در اين هم شک دارم. در آنجا تله‌هايي وجود دارد و اين تله‌ها در حال از بين رفتن مي‌باشد."

پيش از اين دفتر نخست وزيري رژيم اشغالگر در متن منتشر کرده خود، خاطر نشان بود که نتاياهو در همان مراسم اظهار داشته است:"به دنبال راهي هستم که معالجه شبه نظاميان ارتش آزاد را در فلسطين اشغالي انجام دهيم."

با توجه به اظهارات نخست وزير رژيم صهيونيستي مشاهده مي‌شود که گروه تروريستي ارتش آزاد نيز دست پرورده صهيونيسم مي‌باشد و همچنين تجزيه سوريه به شدت باب ميل صهيونيست‌ها مي‌باشد.

حتي احتمال اين نيز وجود دارد که حکومت اردوغان به دليل جدا دانستن گروه تروريستي ارتش آزاد از ديگر گروه‌هاي تروريستي، در اين مسير با صهيونيسم در ارتباط باشد. آمريکا و غرب نيز با فرستادن سلاح و نيروي نظامي که در ميان آن‌ها فرماندهان عالي نيز وجود دارد، از ده‌ها سال پيش قصد بر ايجاد خاورميانه جنگ و خشونت کرده‌اند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن