ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289639
خانواده شهدا و جانبازان تاج سر همه ما هستند
تاریخ انتشار : 1395/10/04 08:42:56
نمایش : 314
نماينده ولي‌فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد تأکيد کرد: خانواده شهدا و جانبازان تاج سر همه ما هستند.به گزارش زنگ خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ حجت‌الاسلام محمدعلي ‌نکونام در ديدار با جمعي از جانبازان قطع نخاعي چهارمحال و بختياري و خانواده‌هاي آنان، خانواده شهدا و جانبازان را تاج سر همه مسئولين و ملّت ايران دانست و گفت: هيچ چيزي از عظمت و بزرگي جايگاه اين قشر ايثارگر نمي‌کاهد.

وي با اشاره به تأکيدات امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري بر عدم غفلت مسئولان از خانواده شهدا، ايثارگران و جانبازان دفاع مقدس، اضافه کرد: غفلت مسئولان از جانبازان و ايثارگراني که سلامتي خود را در راه خدمت به اسلام و انقلاب اسلامي فدا کردند و تا آخر عمر هم بايد اين سختي‌ها را تحمل کنند، قطعاً خسارت و ضايعه‌اي بزرگ است.

نماينده ولي‌فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد با اشاره به رنج‌ها و مشکلات جسمي جانبازان، صبر و تحمل همسران و خانواده‌هاي آنان را داراي اجر بالايي در نزد خداي متعال دانست و گفت: خدمت صادقانه و با روي خوش به جانبازان، از بزرگترين ايثارها و از برجسته‌ترين جهادهاست.

‌نکونام با يادآوري وظايف سنگين مسئولان به‌ويژه مسئولين بنياد شهيد و امور ايثارگران در قبال جانبازان، افزود: مسئولين بايد اين مسئله را درک کنند که جانبازان و خانواده‌هاي آنان، سختي‌ها و فشارهاي زيادي را متحمل مي‌شوند و بايد قدردان آنها باشيم.

وي با بيان اينکه مسئوليت بنياد شهيد در قبال خانواده شهدا و جانبازان به مراتب سنگين‌تر و فراتر از ديگر دستگاه‌هاست تأکيد کرد: بنياد شهيد بايد به طور مستمر در خدمت اين عزيزان باشد و با سرکشي مداوم، براي رفع مشکلاتشان تلاش کند.

قاسم سليماني استاندار و جمعي از مسئولان استان نيز در اين نشست حضور داشتند.

اقامه نماز جماعت مغرب و عشا پايان بخش اين ديدار بود.

استان چهارمحال و بختياري در حال حاضر داراي 15 جانباز قطع نخاعي، 3 هزار و 920 جانبار بالاي 25 درصد و 3 هزار و 200 جانباز زير 25 درصد مي باشد.

اين استان همچنين بيش از 2 هزار و 430 شهيد و 526 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران کرده است.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن