ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289641
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن:
سارق منازل مسکوني در شهر بن دستگير و روانه زندان شد
تاریخ انتشار : 1395/10/04 12:04:18
نمایش : 760
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن گفت:سارق بيش از 13 منزل مسکوني در شهر بن دستگير و مورد بازجويي قرار گرفت،و پرونده تکميل و تحويل مقام هاي قضايي شد.

محمدرضا سياهپور دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر با اشاره به سرقت منازل در شهرستان بن اظهار داشت: در اين مدت بيش از 13 فقره سرقت از منازل شهرستان بن به صورت مکرر و مشابه انجام شد که نگراني‌هايي براي شهروندان به وجود آمد.

وي بيان کرد: در پي وقوع بيش از 13 فقره سرقت منزل در شهرستان بن، پليس آگاهي اقدامات گسترده اطلاعاتي خود را براي شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار خود قرار داد و به صورت نامحسوس اقدامات لازم را براي دستگيري سارق يا سارقين انجام داد.

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن ادامه داد :در نهايت در يک عمليات پليس اگاهي شهرستان بن فرد مورد نظر را دستگير و و پس از اخذ دستورات قضايي مورد بازجويي قرار گرفت،و پرونده تکميل و تحويل مقام هاي قضايي شد.

و پس از بازجويي از" آقاي م .الف " توسط دادستان و اقرار متهم به سرقت بيش از 13 مورد منزل با صدور قرار تامين کيفري روانه زندان شد.

سياه پور با بيان اينکه حفظ امنيت و ايجاد آرامش و نظم عمومي در سطح شهرستان از اهداف اصلي دستگاه قضايي  و نيروي انتظامي بوده ، تصريح کرد:دستگاه قضايي در رسيدگي به اين اهداف با متخلفين، متعرضين به حريم خصوصي افراد ، ناقضين قانون ، مجرمين و با مخلان امنيت برخورد قاطع ، بازدارنده و قانوني خواهيم داشت و هيچ گونه مماشتي نخواهيم داشت.
 
انتهاي پيام /520ز
 
 
 
 
 
 
شهروند
| |
1395/10/04 15:14:09
0
0
احسنت بر دادستان مقدر شهرستان بن حاج آقا سياهپور اين كار شما موجب امنيت روانى شهروندان شده
ارسال کننده
ایمیل
متن