حدیث موضوعی
دعای عظم البلا
آخرین اخبار
کد مطلب: 289641
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن:
سارق منازل مسکوني در شهر بن دستگير و روانه زندان شد
تاریخ انتشار : 1395/10/04 12:04:18
نمایش : 652
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن گفت:سارق بيش از 13 منزل مسکوني در شهر بن دستگير و مورد بازجويي قرار گرفت،و پرونده تکميل و تحويل مقام هاي قضايي شد.

محمدرضا سياهپور دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر با اشاره به سرقت منازل در شهرستان بن اظهار داشت: در اين مدت بيش از 13 فقره سرقت از منازل شهرستان بن به صورت مکرر و مشابه انجام شد که نگراني‌هايي براي شهروندان به وجود آمد.

وي بيان کرد: در پي وقوع بيش از 13 فقره سرقت منزل در شهرستان بن، پليس آگاهي اقدامات گسترده اطلاعاتي خود را براي شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار خود قرار داد و به صورت نامحسوس اقدامات لازم را براي دستگيري سارق يا سارقين انجام داد.

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن ادامه داد :در نهايت در يک عمليات پليس اگاهي شهرستان بن فرد مورد نظر را دستگير و و پس از اخذ دستورات قضايي مورد بازجويي قرار گرفت،و پرونده تکميل و تحويل مقام هاي قضايي شد.

و پس از بازجويي از" آقاي م .الف " توسط دادستان و اقرار متهم به سرقت بيش از 13 مورد منزل با صدور قرار تامين کيفري روانه زندان شد.

سياه پور با بيان اينکه حفظ امنيت و ايجاد آرامش و نظم عمومي در سطح شهرستان از اهداف اصلي دستگاه قضايي  و نيروي انتظامي بوده ، تصريح کرد:دستگاه قضايي در رسيدگي به اين اهداف با متخلفين، متعرضين به حريم خصوصي افراد ، ناقضين قانون ، مجرمين و با مخلان امنيت برخورد قاطع ، بازدارنده و قانوني خواهيم داشت و هيچ گونه مماشتي نخواهيم داشت.
 
انتهاي پيام /520ز
 
 
 
 
 
 
شهروند
| |
1395/10/04 15:14:09
0
0
احسنت بر دادستان مقدر شهرستان بن حاج آقا سياهپور اين كار شما موجب امنيت روانى شهروندان شده
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
گزارش تصویری
همراه با شهدای شهرستان بن
کانال تلگرامی زنگ خبر
https://telegram.me/zangekhabarben