ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289645
وطن‌فروشي در حد تام و تمام؛ وقتي ضدانقلاب کاسه‌ليس ترامپ مي‌شود
تاریخ انتشار : 1395/10/05 08:26:06
نمایش : 283
تحريم‌هاي سخت‌تر عليه بخش‌هايي در ايران، عدم تعامل با جمهوري اسلامي ايران و استفاده از تمام ابزارهاي موجود براي مقابله با فعاليت‌هاي منطقه‌اي ايران از جمله خواسته‌هاي امضاکنندگان نامه ضدانقلاب به دونالد ترامپ است.
  

به گزارش زنگ خبر به نقل از خبرگزاري فارس، شنبه‌شب، خبري توسط شبکه خبري فاکس‌نيوز منتشر شد که نشان مي‌داد برخي از جريانات ضدانقلاب خارج‌نشين حامي براندازي جمهوري اسلامي ايران دست به ارسال نامه‌اي براي رئيس‌جمهور منتخب آمريکا زده و خواستار اعمال فشارهاي بيشتر بر ايران شده‌اند. به نوشته فاکس‌نيوز، گروهک نفاق هم از محتواي اين نامه حمايت کرده است.

در اين نامه ضمن سرزنش دولت فعلي آمريکا به‌خاطر عدم حمايت از «فتنه 88»، داعش و جمهوري اسلامي ايران به عنوان دو روي يک سکه معرفي شده‌اند و تاکيد شده داعش و جمهوري اسلامي هر دو بايد «جايگزين» شوند. اين نامه حملاتي را متوجه نيروهاي جبهه انقلاب اسلامي نموده و از ترامپ خواسته تا در توافق هسته‌اي 23 تيرماه 94 بازنگري کند. تحريم‌هاي سخت‌تر عليه بخش‌هايي در ايران، عدم تعامل با جمهوري اسلامي ايران و استفاده از تمام ابزارهاي موجود براي مقابله با فعاليت‌هاي منطقه‌اي ايران از جمله خواسته‌هاي امضاکنندگان نامه است.

30 نفر از ضد انقلاب نامه فوق‌الذکر را امضا کرده‌اند که نام‌هايي چون احمد باطبي، فعال مشهور فتنه 78، سياوش صفوي و اميرحسين اعتمادي از اعضاي گروهک موسوم به دانشجويان ليبرال در ميان آن‌ها هستند.

 گويا «ميرزا آقاخان نوري» از خاک برخاسته باشد و روح خيانت و وطن فروشي را در روح اين جماعت دميده باشد؛ يا «حاج ابراهيم خان کلانتر» به آن‌ها خيانتکاري را الهام کرده باشد، يا روح «خالو قربان خائن» در کالبدشان حلول کرده باشد يا دريوزگي از خارجي را از «فضل‌ا... زاهدي» آموخته باشند يا... هرچه هست، وطن‌فروشي در جماعت مزبور به حد اکمال رسيده که تحريم کشور خود را از سردمدار آتي آمريکا تمنا مي‌کنند و او را مي‌خوانند تا با هرچه در توان دارد و هر ابزاري که در دست دارد، جلوي ايران را در منطقه بگيرد!

اين جماعت حتي نمي‌دانند که  دولت فعلي آمريکا، به همراه متحدينش در منطقه، هر آنچه در توان داشت به‌کار برد تا دست ايران از محور مقاومت کوتاه کند، اما همين پنج‌شنبه‌شب گذشته بود که خبر آزادي حلب در گوش‌ها پيچيد. امثال همين جماعت، همه تلاش خود را کردند که محور مقاومت را به جنايت عليه بشريت در جريان آزادسازي حلب متهم کنند و از کنار سربريدن‌هاي تروريست‌هاي تکفيري به راحتي عبور کردند.

در اين ميان، خود البته حتما واکنش‌هاي مردم را در شبکه‌هاي اجتماعي به نامه‌نگاري وقيحانه خود ديده‌اند. نه فقط حاميان نظام جمهوري اسلامي که حتي برخي افرادي که با نظام رابطه چندان خوبي هم ندارند، حملات گسترده‌اي را متوجه آن 30 نفر و حاميانشان کردند و با تمام توان از خجالتشان درآمدند؛ پيام‌هايي که هنوز در توئيتر و ديگر شبکه‌هاي اجتماعي قابل مشاهده هستند. در توئيتر براي پاسخ به جماعت وطن‌فروش، هشتگ خاصي هم به راه افتاد.

در گذشته شايد برخي از امضاکنندگان نامه تحريم ايران به ترامپ، خود را فعال مدني و حامي حقوق بشر نشان مي‌دادند اما حداقل خوبي چنين رفتارهايي آن است که چهره فروخفته زير خروارها پروپاگاندا را بي‌پرده برون مي‌فکند و بوي تعفني را که با عطرهاي «فرانسوي» پوشيده داشته بودند را به مشام‌ عامه مي‌رساند. آنهايي که روزي پيراهن خوني بر دست، مدعي خون‌خواهي بودند، اکنون با تشويق ترامپ به تحريم کشورشان، خون مردمشان را آشکارا مي‌مکند.

و البته اين چنين فاش نامه‌نگاري کردن، بلاهت اين جماعت را نيز مي‌رساند. بوده‌اند کساني که پيش از اينها، خواستار تحريم ايران شده باشند اما نه چنين رسوا، بلکه از طرقي ديگر و پنهان‌تر.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن