ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289651
هشدار بروز سرما و خطر يخ زدگي کنتورهاي آب شرب منازل
تاریخ انتشار : 1395/10/05 09:00:23
نمایش : 247
رئيس اداره آب و فاضلاب شهري شهر بن،با اشاره به شروع فصل سرما و احتمال يخ زدگي لوله و کنتورهاي آب منازل، بر انجام اقدامات پيشگيرانه در جلوگيري از يخ زدگي توسط شهروندان تأکيد کرد


شجاعي رئيس اداره آب و فاضلاب شهري شهر بن در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر گفت: با توجه به احتمال بارش برف و کاهش شديد دماي هوا و خطر يخ زدگي و ترکيدگي کنتور، مشترکين در صورت يخ زدگي کنتور، از ريختن آب جوش و يا روشن کردن آتش در نزديکي کنتور جدا خودداري کنند.
 
وي ادامه داد : کاهش دما در فصل زمستان و يخ‌زدگي تأسيسات و کنتورهاي آب در اماکن مسکوني و تجاري همه ساله خسارات مالي قابل توجهي را براي شهروندان و اين شرکت به همراه دارد که مي‌توان با تمهيدات مناسب از بروز اين مشکلات پيشگيري کرد.
 
رئيس اداره آب و فاضلاب شهري افزود:مشترکين مي توانند با استفاده از گرماي سشوار، عايق بندي لوله هاي آب و پوشاندن محفظه کنتور با استفاده از پوشال و گوني هاي کنفي، از يخ زدگي و ترکيدگي تاسيسات آبرساني و هدر رفت آب جلوگيري کنند.
 
شجاعي در پايان افزود در سال هاي گذشته با آغاز فصل سرما بر اثر يخ زدگي تاسيسات کنتورهاي آب در شهر خسارت مالي متوجه مشترکين و شرکت آب و فاضلاب گرديد

انتهاي پيام/520ز.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن