ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289661
بعد از تهديد پاکستان توسط اسرائيل؛
پاکستان، اسرائيل را تهديد هسته اي کرد
تاریخ انتشار : 1395/10/06 09:19:51
نمایش : 337
آصف در حساب کاربري خود در سايت تويتر نوشت: وزير دفاع اسرائيل در صورت دخالت پاکستان در سوريه عليه داعش، تهديد به استفاده از سلاح هسته اي کرده است، ولي به نظر مي رسد که وزير دفاع اسرائيل فراموش کرده که پاکستان يک کشور هسته اي است. 

به گزارش شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، "خواجه آصف" وزير دفاع پاکستان، اسرائيل را تهديد هسته اي کرد. آصف در حساب کاربري خود در سايت تويتر نوشت: وزير دفاع اسرائيل در صورت دخالت پاکستان در سوريه عليه داعش، تهديد به استفاده از سلاح هسته اي کرده است، ولي به نظر مي رسد که وزير دفاع اسرائيل فراموش کرده که پاکستان يک کشور هسته اي است.

بنا به گزارش رسانه هاي صهيونيستي، اظهارات وزير دفاع پاکستان در نتيجه اظهارات نسبت داده شده به وزير دفاع اسرائيل بيان شده است. وي پاکستان را به استفاده از سلاح هسته اي عليه اين کشور تهديد کرده است.

روزنامه معاريف در اين زمينه اعلام کرد، اظهارات منسوب به وزير دفاع سابق اسرائيل "موشيه يعالون" مي  باشد، اما يعالون مدت زيادي است که اين پست را ترک کرده و هم اکنون "افيگور ليبرمن" به جاي وي منصوب شده است. اين روزنامه همچنين تاکيد کرد، اظهارات نسبت داده شده به يعالون عاري از صحت است.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن