ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289683
لاريجاني در نطق پيش از دستور:
آمريکا در سال 88 با مکر به دنبال اغواگري در سياست داخلي ايران بود/حضور ملت ايران در روز 9 دي تيغ بر ناراستي‌ها کشيد
تاریخ انتشار : 1395/10/08 09:24:53
نمایش : 367
رئيس مجلس گفت: ملت رشيد ايران پس از ماه‌ها کشمکش سياسي داخل و فتنه‌گري‌‌هاي سال 88 با حضور خود در صحنه تيغ بر ناراستي‌ها کشيد.
 
 
 به گزارش زنگ خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در نطق پيش از دستور امروز (چهارشنبه، 8 دي ماه) با اشاره به فرا رسيدن سالروز 9 دي گفت: ملت رشيد ايران پس از ماه‌ها کشمکش سياسي داخل و فتنه‌گري‌هاي گوناگون مخصوصا پس از اقدامات سخيف و شنيع روز عاشوراي سال 88 با حضور يکپارچه و تعيين‌کننده خود در صحنه تيغ بر ناراستي‌ها و ظلم بر انقلاب کشيد.
 
وي افزود: مردم اراده خويش را مجددا بر صراط اصيل انقلاب حاکم نمودند و با رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب مسير حرکت آتي کشور را مشخص نمود.
 
رئيس قوه مقننه خاطرنشان کرد: در آن موقعيت حساس که آمريکا و برخي کشورهاي غربي و صهيونيست بي‌صورت و بي‌سيرت با مکر و حيله‌گري به دنبال آشفته‌سازي و اغواگري حوزه سياست داخلي کشور ما بودند و با تفکري نارس و منافقانه حتي اقدامات زشتي که در روز عاشوراي آن سال رخ داد را مجددا پايه ماجراجويي جديد قرار دادند ملت مجاهد ايران با غيرت ديني و انقلابي با نشان دادن اراده قوي خود صحنه را خود به دست گرفت.
 
رئيس مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: هوشياري سياسي و ديني بزرگترين سرمايه ملت ايران بوده و هست که هيچ چيز ادل آن نمي‌توان يافت، قدرداني از اين همت عالي ملت، راست‌انديشي در دين و مسير روحانيت، صداقت در پيمودن راه امام قدس سره  و شهداي عظيم‌الشان انقلاب و پيروي از راهنمايي‌هاي رهبر فرزانه انقلاب خدمت خالصانه به خلق است تا با وفاق ملي دژ انقلاب را در مقابل بيگانگان مستحکم نماييم.
 
انتهاي پيام/520ز
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن