ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289688
معاون سياسي سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) :
در فتنه، فضا بسيار غبار آلود و تشخيص حق و باطل بسيار سخت است
تاریخ انتشار : 1395/10/08
نمایش : 341
در فتنه، فضاي فراهم مي شود غبار آلود و حق وباطل با يکديگر به نحوي ترکيب مي شوند که تشخيص حق و باطل در آن فضا بسيار سخت مي شود
 سرهنگ پاسدارمنوچهر خليليان معاون سياسي سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) در گفت گو باخبرنگار زنگ خبر گفت: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا الان کشور ما با فتنه هاي مختلفي روبه رو بوده و دشمنان اين سرزمين از ابتداي اتقلاب براي نابودي اين نظام دست به حربه ها وشيطنت هاي مختلف زده اند.

خليليان عنوان کرد: دولت بازرگان به عنوان نهضت آزادي يک فتنه اي بود که در اوايل انقلاب شکل گرفت و بعد از آن فتنه هاي ديگري را در سال هاي 60 تا61 اتفاق افتاد در پس ازآن بازهم فتنه ي ديگري بود که در کشور بوجود آمد و کسي که به عنوان قائم مقام رهبري در کشور بود از دايره انقلاب فاصله گرفت.

معاون سياسي سپاه ادامه داد: جريان انحرافي در دولت نهم ودهم  فتنه ي ديگري را در کشور ما بوجود آورد، شبه افکني در خصوص ولايت فقيه و ظهور آقا امام زمان(عج) از شاخصه هاي اين جريان انحرافي بود.

وي با بيان اينکه ما در داخل کشور از جنس هاي ديگر اين فتنه نيز داشتيم گفت: بطور مثال 8سال جنگ ايران و عراق همزمان درگيري داخلي در کردستان فتنه ي ديگر دشمن براي نابودي نظام بود.

خليليان گفت : ترور شخصيت هاي ارزشمند اين کشور و هم چنان تحريم اين نظام که از همان اوايل انقلاب  بود و تا الان هم ادامه دارد،فتنه ي سال 1378و ده سال بعد ازآن  فتنه ي سال 1388 و در نهايت فتنه ي جنگ نرم که ما همزمان در حال حاضر در تمامي اين موارد با دشمن در حال جنگ هستيم.

معاون سياسي سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) يادآور شد: در سال1388علي رغم همه ي شيطنت هاي دشمن و سياه نمايي که از اوضاع داخلي ايران در شبکه هاي ماهواره اي و داخلي خودشان بوجود آورده بودند مردم به صحنه آمدند و يک حماسه ي زيبايي را آفريدند .

وي افزود:  در انتخاباتي که  در کشور ما برگزارشد،40ميليون نفر در اين انخابات شرکت  و مشارکت مردم در حدود 85%بود و اين انتخابات نماد عزت و سربلندي وافتخار ايران اسلامي بود.

خليليان تصريح کرد:  اما با کمال تاسف اين انتخابات پرشور و موفقيت آميز در کشور متاسفانه با فتنه هاي فتنه گران که از قبل هم برنامه ريزي شده بود تبديل شد به صحنه هاي بي آبرويي و در عرصهي بين المللي چهره ي جمهوري اسلامي ايران را مخدوش کردند.

خليليان با اشاره به افرادي که ادعا مي کردند پيرو خط امام و رهبري هستند گفت : آنها قبلا ،هم جمهوريت نظام را قبول داشته و هم اسلاميت نظام را و پاي بند بودند ولي متاسفانه بعد از اعلام نتايج آراء هم به اسلاميت و هم به جمهوريت نظام بي اعتنايي کرده و تهمت تقلب به نظام زدند،و بيانه صادر کردند و مردم را به آشوب و ساختار شکني دعوت کردند.

وي يادآور شد: سه روز پس از انتخابات آقاي موسوي خدمت مقام معظم رهبري مي رسد و رهبري مي فرمايند اگر شما به نتيجه ي انتخابات اعتراض داريد اين اعتراض فرايند و سازو کار قانوني داردچرا مردم را به کف خيابان ها دعوت مي کنيد و زمينه را براي يک سري فرصت طلب فراهم مي کنيد.

بعد آقاي موسوي مي گويد سايت من توسط وزارت ارشاد بسته شده است شما اجازه دهيد که سايت من را باز کنند من هم به طرفداران خودم اعلام مي کنم که  به خانه هاي خود برگردند.مقام معظم رهبري همان شب دستور به باز شدن سايت آقاي موسوي مي دهند و فرداي صبح همان روز دوباره اقاي موسوي دعوت به آشوب مي کند اين يعني سقوط ادمي که ادعا دارد از سال هاي قبل از انقلاب در کنار امام بوده و در کار هاي مديريتي کشور بوده و الان اين چنين رفتار مي کند ،اين يعني سقوط اين فرد.

معاون سياسي سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) ادامه داد:  و يا اينکه افراد ديگر که از سال هاي42 عقبه ي طولاني دارند وادعا مي کند که زندان رفته اند و سختي هاي زيادي را کشيده اند اما در نهايت نامه ي بي ادبانه ي بدون سلام را به حضرت آقا مي نويسند و در نامه تهديد مي کنند که اتفاقاتي در راه است،اين يعني سقوط يک آدم سياست مداراز اوج به پايين ترين سطح .

وي اظهار داشت: فضاي فتنه فراهم مي شود و فضا غبار آلود مي شودو حق وباطل با يکديگر ترکيب مي شوند به گونه اي که تشخيص حق و باطل سخت مي شود و به تعبير شهيد مطهري در اين شرايط نيازبه يک قطب نما داريم و آن قطب نما بصيرت است،و بايدگفت که يکسري از خواص ما در آن صحنه مردود شدند،خواصي که از خون شهدا از امام و رهبري دفاع نکردند.

خليليان گفت:  حالا بعضي ها خوش بينانه به اين موضوع مي نگرند و مي گويند اين ها ندانسته وارد اين موضوع شدند اما اين تراژدي خطرناک 8 ماه تمام کشور ما را درگير خود کرد و يک بار ديگر تاريخ اسلام را در سال 88 در کشور ما تکرار کردند و آن هايي که ادعا هاي آن چناني داشتند سرنوشتي مانند طلحه و زبير پيدا کردند و از خط امام و رهبري فاصله گرفتند و همين الان هم براي نسل نوجوان و جوان ما خط امام را تحريف مي کنند.

معاون سياسي سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) با اشاره به انتخابات سال 88 در کشور تصريح کرد : يکي از ريشه هاي شکل گيري فتنه ي 88در خارج از کشور بود مديريت اصلي آمريکايي ها برعهده داشتند،يکي از کانديداي جمهوري خواهان درانتخابات سال 2008 يعني سال 1384 به جريان جنبش سبز اشاره مي کند ومي گويد نظام ايران را با جنبش سبز منهدم مي کنيم و در 2سال بعد باز در طي سخنراني خود باز مي گويد بايد بر روي ايراني ها بمب بريزيم و بلافاصله پس از انتخابات دشمن هشت دفتر ارتباط گيري را تشکيل مي دهد که با عناصر فتنه در ايران مستقيما در ارتباط بودند اين اتفاق کاملا برنامه ريزي شده بود.

خليليان ادامه داد : مورد ديگري از عوامل فتنه ي 88 ،خواص بي بصيرت بودند که نقش اساسي را در اين جريان داشتند و الان هم بعد از اين چندين سال حاضر به اعتراف نيستند.

خليليان خاطرنشان کرد:در روز نهم دي ماه مردم آن سونامي بزرگ را بوجود آوردندکه اصلابرنامه ريزي شده هم نبود و کاملا بصورت خودجوش بود که سيلي محکمي به فتنه گران بود و حماسه ي نهم دي ماه فرياد مردم ايران بر سر خواص بي بصيرت بود.

معاون سياسي سپاه حضرت قمربني هاشم (ع)  بابيان اينکه فتنه آينده، خيلي سخت‌تر خواهد بود، ابراز کرد: بايد ما در دايره ولايت و امام و مسير ارزش ها باشيم که خداي ناکرده فضا را براي شيطنت دشمن فراهم نکنيم و از حوادثي که در تاريخ اسلام رخ داده است درس بگيريم،بايداز فتنه ي 88 درس بگيريم اگر پشت سر ولايت باشيم سقوط نخواهيم کرد.

انتهاي پيام/520ز

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن