ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289707
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن:
فروشنده سابقه‌دار مواد مخدر در شهرستان بن دستگير شد
تاریخ انتشار : 1395/10/12
نمایش : 470
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن گفت:يک فروشنده مواد مخدر در شهرستان بن شناسايي و بيش از 500 گرم مواد مخدر صنعتي از وي کشف شد


محمدرضا سياهپور دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر  اظهار داشت: توجه جدي به بحث خرده فروشان مواد مخدر وقراردادن موضوع بعنوان دستور كار دستگاه‌هاي مقابله اي بويژه دادگستري بوده و مي تواند به سالم سازي جامعه كمك نمايد، چرا كه دستگاه قضا در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

وي افزود : در همين راستا در سال جاري اين امر در دستور کار دستگاه قضايي شهرستان و پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و دستورات لازم براي شناسايي و افرادي که در اين حوزه فعاليت دارند به پليس مبازه با مواد مخدر شهرستان داده شد و مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در برنامه‌ريزي در برخورد با توزيع‌کنندگان مواد مخدر، از فعاليت فردي سابقه‌دار در زمينه توزيع مواد مخدر صنعتي در يکي از محله‌هاي شهر مطلع شدند.

سياهپور بيان کرد: با هماهنگي دستگاه قضايي اين فرد دستگير و در بازرسي انجام شده از محل اختفاي مواد، بيش از 500 گرم هروئين کشف شد.

اين مقام قضايي افزود: البته بديهي است که مجازات خرده فروشان همواره متفاوت از مجازات عمده فروشان قاچاق مواد مخدر است، اما بايد با آنها هم برخورد جدي کرد، زيرا آنها هم در سطح خود اقدام به آلوده کردن جوانان کشور مي‌کنند وبايد با کساني که خرده فروشي مي‌کنند و در واقع به نوعي کمک حال سوداگران کلان هستند،در حد قانون فعلي برخورد قاطع صورت گيرد.

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن در ارتباط با نحوه برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر گفت: بايد با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر که سعي در نابودي و تباهي بنيان‌هاي خانواده دارند بنابر قانون فعلي يعني قانون مبارزه با مواد مخدر برخورد قاطعانه صورت گيرد.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن