ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289711
مسئول فوريتهاي پزشکي 115:
کاهش چشمگير تصادفات جاده اي در شهرستان بن
تاریخ انتشار : 1395/10/12
نمایش : 345
مسئول فوريتهاي پزشکي 115 شهرستان بن از کاهش فوت ناشي از تصادفات جاده اي در سال 95 به نسبت سالهاي قبل در شهرستان بن خبر داد.


رحمت الله سليمي مسئول فوريتهاي پزشکي 115 شهرستان بن در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر ضمن اشاره به کاهش تصادفات جاده  اي در سال 95 به نسبت به سالهاي قبل در شهرستان بن گفت : در سال 95 تصادفات جاده اي به صورت چشمگيري کاهش يافته و هم چنين در صورت بروز تصادفات خوشبختنانه آسيب هاي وارده بسيار جزئي و خفيف بوده است.


وي با بيان اينکه در چند سال گذشته روند ميزان تلفات ناشي از تصادفات جاده‌اي کاهشي بوده است، اظهار داشت:با دوبانده شدن جاده بن-شهرکرد ، همچنين حضور مداوم پليس راه جهت کنترل سرعت و جلوگيري از تخلفات رانندگي ، هم چنين سرعت گير هاي نصب شده و رفع نقاط حادثه خيز و اصلاح جاده ميزان تصادفات  کاهش چشمگيري داشته است.

سليمي افزود :خوشبختانه بيشتر ماموريت هاي 115 شهرستان بن مربوط به بيماري قلبي و سکته ها و بيماري هاي ديابت و .... هستند.

مسئول فوريتهاي پزشکي 115 شهرستان بن اولين و مهمترين اقدام در برخورد با حادثه ديدگان سوانح رانندگي را تماس با شماره تلفن 115 و ارايه ادرس دقيق محل حادثه به اپراتورهاي مرکز دانست و يادآور شد: در تماس با مركز اورژانس با حفظ خونسردي كامل تمام اطلاعات مورد نياز از جمله نام دقيق خود و آدرس دقيق محل حادثه را اعلام كنيد.


انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن