ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 289754
نماينده مردم چهارمحال و بختياري در خبرگان رهبري:
اشرافي‌گري نبايد در بين مسؤولان وجود داشته باشد
تاریخ انتشار : 1395/10/19 08:51:41
نمایش : 470
عضو مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه اشرافي‌گري نبايد در بين مسؤولان وجود داشته باشد، گفت: مسؤولان بايد دردکشيده باشند تا درد مردم را متوجه ‌شوند.
 


 

به گزارش زنگ خبر آيت الله عليرضا اسلاميان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: اگر بعضي از ناکامي‌هايي که دولت‌ يازدهم داشته است در کشورهاي ديگر ايجاد مي‌شد، ضمن عذرخواهي از مردم، استعفا مي‌کرد و مي‌گفت نتوانستم به شعارهايي که دادم عمل کنم.

عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به مشکلات اقتصادي موجود در کشور، خاطرنشان کرد: مهم‌تر از وجود اين مشکلات، ضربه‌اي بود که به عزت و روحيه مردم وارد شد و دولت بايد از مردم عذرخواهي مي‌کرد، هرچند که با عذرخواهي چيزي درست نمي‌شود و بايد همه واقعيات براي مردم بيان شود.

*اشرافي‌گري مسؤولان سم مهلکي است

اسلاميان با اشاره به ساده‌زيستي مقام معظم رهبري و لزوم الگوگيري مسؤولين از ايشان، تصريح کرد: برخي به اين دليل با فساد مقابله نمي‌کنند چون به ضررشان تمام مي‌شود.

نماينده مردم چهارمحال و بختياري در خبرگان رهبري با تاکيد بر اينکه اشرافي‌گري نبايد در بين مسؤولان وجود داشته باشد، ادامه داد: مسؤولان بايد دردکشيده باشند تا درد مردم را متوجه ‌شوند و اگر مسؤولي احساس نمي‌کند که کمبود دارو، غذا، بيکاري و... وجود دارد، به اين دليل است که بهترين غذا، دارو،  تفريح و... در اختيارش قرار دارد.

اسلاميان ادامه داد: نه‌تنها اشرافي‌گري در بين مسؤولان نبايد وجود داشته باشد، بلکه سطح زندگي مسؤولان بايد يا در حد معمول مردم يا حتي در حد پايين‌تر از حد معمول زندگي مردم باشد.

وي با تأکيد بر اينکه اشرافي‌گري سم بسيار مهلکي براي نظام جمهوري اسلامي است، عنوان داشت: اشرافي‌گري در زندگي حرام نيست اما کساني که اشرافي‌گري مي‌کنند ديگر نبايد مسؤول باشند زيرا مسؤولي که اشرافي زندگي مي‌کند نمي‌تواند متوجه شود که مردم چه مي‌کشند.

انتهاي پيام

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن