ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 299776
به مناسبت ايام مبارک دهه فجر در چهار محال و بختياري
برگزاري نمايشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگي در مراکز کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان
تاریخ انتشار : 1395/10/28 11:13:41
نمایش : 418
مدير کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختياري گفت: نمايشگاه عرضه محصولات فرهنگي کانون همزمان با ايام مبارک دهه فجر در کليه مراکز ثابت استان برگزار مي‌شود عدالت در عرضه محصولات فرهنگي ازجمله دستورالعمل‌هاي کانون در توزيع اين محصولات در نمايشگاه است.
 
 
 
 
 
 







به گزارش زنگ خبر به نقل از جهانبين نيوز ؛فرزاد رحيمي مدير کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختياري اظهار کرد: نمايشگاه عرضه محصولات فرهنگي کانون همزمان با ايام مبارک دهه فجر در کليه مراکز ثابت استان برگزار مي‌شود.

وي با تاکيد بر برپايي نمايشگاه‌هاي مختلف فروش در زمان‌ها و نقاط مختلف اين استان اضافه کرد: عدالت در عرضه محصولات فرهنگي ازجمله دستورالعمل‌هاي کانون در توزيع اين محصولات است.


رحيمي خاطرنشان کرد: نوشت‌افزارهاي ايراني اسلامي چند سالي است که در کشور براي تامين نياز خانواده‌ها و در دسترس قرار دادن محصولات متناسب با فرهنگ ايراني اسلامي آغاز شده است و اين استان در زمان‌هاي مختلف سال توانسته است نمايشگاه‌هاي مختلف عرضه محصولات و توليدات کانون را به صورت ثابت و سيار در استان برگزار نمايد.

رحيمي با بيان اينکه توليدات فکري، بازي‌ها و سرگرمي‌هاي سازنده، کتاب، لوازم التحرير، سي دي‌هاي آموزشي و... ازجمله توليدات ارائه شده در اين نمايشگاه‌ها است اجراي کارگاه‌هاي قصه‌گويي، نمايش خلاق، نقاشي خلاق و نوشتن خلاق را از برنامه‌هاي جنبي براي کودکان و نوجوانان عنوان کرد.

مديرکل کانون با اشاره به برپايي اين نمايشگاه‌ها در مراکز کانون آشنايي کودکان و نوجوانان با تازه‌هاي نشر و توليدات جديد در اين حوزه را ازجمله اهداف برگزاري اين نمايشگاه‌ها عنوان کرد.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن