ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 299783
موضوع انتقال آب بين حوضه‌اي كارون و زاينده‌رود در سازمان برنامه و بودجه كشور بررسي شد
تاریخ انتشار : 1395/10/28 11:40:17
نمایش : 531
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: موضوع انتقال آب بين حوضه‌اي كارون و زاينده‌رود در سازمان برنامه و بودجه كشور مورد بررسي و تبادل نظر كارشناسي قرار گرفت.

 

 به گزارش زنگ خبر به نقل از  ايسنا،قاسم سليماني دشتكي اظهار كرد: موضوع انتقال آب بين حوزه‌اي كارون و زاينده‌رود و همچنين تامين آب آشاميدني استان‌هاي خوزستان، چهارمحال و بختياري، اصفهان، يزد و كرمان در نشستي به ميزباني سيد حميد پورمحمدي گل سفيدي، معاون توسعه امور توليدي سازمان برنامه و بودجه كشور و با حضور استانداران چهارمحال و بختياري و خوزستان، تعدادي از نمايندگان مردم اين دو استان در مجلس شوراي اسلامي و كارشناسان وزارت نيرو و سازمان برنامه و بودجه به صورت علمي و دقيق مورد بحث كارشناسي و علمي قرار گرفت.

وي افزود: دقت در ارائه گزارش‌هاي كارشناسي در حوزه آب، توجه به كمبود آب در چهارمحال و بختياري و همچنين كسر واقعي سهم صنعت از تخصيص‌ها بايد به طور جدي مورد توجه قرار گيرد.

نماينده مردم شهرستان هاي اردل، فارسان، كوهرنگ و كيار در مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: خشك شدن بسياري از چشمه‌هاي اطراف پروژه تونل سوم كوهرنگ به هيچ وجه قابل قبول نيست.

علي كاظمي باباحيدري تصريح كرد: توجه به مشكلات مردم چهارمحال و بختياري به ويژه ساكنان خسارت ديده و آسيب ديده در حاشيه پروژه‌هاي انتقال آب بين حوضه‌اي بايد در اولويت قرار گيرد.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري هم گفت: بيان درست منابع و مصارف در گزارش‌هاي وزارت نيرو كليد رفع مشكلات بين حوضه‌اي است.

گودرز اميري خاطرنشان کرد: مسئولان وزارت نيرو بايد گزارش‌ها و آمار خود به مردم در بخش‌هاي مختلف و به ويژه در قسمت انتقال بين حوضه‌اي را براساس واقعيات و به طور شفاف اعلام و ارائه كند.

انتهاي پيام/520ز

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن