ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 299809
فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم عليه السلام :
تقويت بسيج اولويت برنامه هاي سپاه است
تاریخ انتشار : 1395/11/02 08:33:44
نمایش : 508
سردار علي محمد اکبري تأکيد کرد: ابتذال اخلاقي، تضعيف نظام و فرهنگ اسلامي، تضعيف اقتصاد جامعه و تضعيف علم و فناوري منکر هستند.

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان چهارمحال و بختياري؛ فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختياري با امام جمعه و ائمه جماعات شهرستان سامان ديدار و گفت‏وگو کرد.

در اين ديدار فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم(عليه السلام) بر مسجد محور بودن پايگاه هاي مقاومت تأکيد کرد.

سردار سرتيپ دوم پاسدار عليمحمد اکبري ضمن گراميداشتن ياد و خاطره امام راحل(ره) و شهداي انقلاب اسلامي بويژه شهداي شهرستان سامان گفت: تاريخ اسلام همواره داراي عبرتهايي است.

وي با اشاره به واقعه آندلس و تاريخ اين سرزمين، که قبلا ديني بوده و داراي حکومت هشتصد ساله اسلامي بوده است، گفت: کشور آندلس (اسپانيا) داراي حکومت اسلامي هشتصد ساله بوده که فقط چهارصد سال آن داراي حکومت شيعي و فاطمي بوده است که متاسفانه سرانجامش توسط مسحيت مصادره شد و هم اکنون نام و نشاني از اسلام در آن کشور نيست.

فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم(عليه السلام ) استان چهارمحال و بختياري افزود: دشمنان اسلام نخوابيده اند و همواره درصدد هستند از هر طريق ممکن نفوذ خود را در پيکره جوامع مسلمان گسترش دهند، که مي طلبد عبرتهاي تاريخ اسلام را فرا بگيريم .

سردار اکبري گفت: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامي ايران با وارد کردن گروههاي تکفيري، اسلام آمريکايي و اسلام انگليسي، پروژه نفوذ خود در بين مسلمانان را دنبال مي کنند و با معرفي اسلام رعب و اسلام وحشت در جهان ، مي خواهند اين نوع اسلام را جايگزين اسلام ناب محمدي (صلي الله عليه و آله و سلم) کنند.

وي با توجه به موضوع عزت اسلام و مسلمين و پيروزي هاي آنان در جبهه هاي مقاومت اسلامي اظهار کرد: امروزه به لطف خدا و مجاهدت هاي رزمندگان اسلام، وضعيت جبهه هاي مقاومت اسلامي و بيداري اسلامي در منطقه، روبه پيشرفت است.

سردار اکبري، آزادسازي حل در سوريه را با پيروزي رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر مقايسه کرد و افزود: پيروزي حلب، حقيقتا از پيروزي خرمشهر کمتر نبود که اين مهم از افتخارات جبهه مقاومت اسلامي است.

فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم(عليه السلام)در بخش ديگري از سخنان خود، ضمن تشريح اولويت هاي برنامه هاي سپاه استان گفت: اولويت کاري بنده به عنوان نماينده برادران رزمنده و ايثارگر استان، در درجه اول تقويت بسيج خواهد بود و اولويت بسيج را نيز در مساجد و پايگاههاي مقاومت مسجدمحور قرار خواهيم داد، چرا که ما هرچه داريم از بسيج است.

سردار اکبري افزود: ارتباط پايگاههاي مقاومت و بسيجيان با مساجد و ائمه جماعات با پشتيباني برادران و خواهران بسيجي، عاملي مهم براي پيشبرد اهداف عاليه بسيج خواهد بود.

وي در اين ديدار گفت: ابتذال اخلاقي منکر است، کمک به دشمنان اسلام منکر است، تضعيف نظام اسلامي منکر است، تضعيف فرهنگ اسلامي منکر است، تضعيف اقتصاد جامعه و تضعيف علم و فناوري منکر است، که از اين منکرها بايد نهي کرد.

فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم(عليه السلام) در پايان گفت: مساجد علاوه بر اينکه محل نماز خواندن و عبادت مي باشند، محلي براي مشورت، تصميم گيري، پيگيري و بررسي مشکلات جامعه اسلامي بوده و محلي براي رشد معنويت و تعميق مباني اعتقادي و محل رفع ناهنجاري هاي اجتماعي است، که اميدوارم مردم متدين شهرستان سامان در زمينه رونق بخشيدن به موضوع مساجد تلاش بيشتري از خود نشان دهند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن