ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 350057
اطلاعيه سپاه
عمليات موشکي ضدتروريست‌ها در سلسله مراتب نظامي و تحت امر فرماندهي کل قوا انجام شد
تاریخ انتشار : 1396/04/01 09:35:29
نمایش : 364
روابط عمومي کل سپاه با تشريح بخشي از جزئيات عمليات موشکي ضد تروريستهاي تکفيري تاکيد کرد: عمليات «ليله القدر» در سلسله مراتب نظامي و تحت امر فرماندهي معظم کل قوا انجام پذيرفت.

به گزارش زنگ خبر ؛ به نقل از سپاه نيوز، روابط عمومي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اطلاعيه شماره ۲ خود، بخشي ازجزئيات عمليات موشکي" ليله القدر" ضد تروريستهاي تکفيري را تشريح کرد.

متن اين اطلاعيه به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

با قدرداني از حمايت‌هاي قابل ستايش ملت شريف و قهرمان ايران از اقدام غرور انگيز و اقتدار آميز سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اجراي عمليات موشکي «ليله القدر» ضد مرکز فرماندهي و مواضع تروريست هاي تکفيري در استان ديرالزور سوريه، بخشي از جزئيات اين عمليات اعلام مي گردد:

1-عمليات موشکي «ليلة‌القدر» در سلسله مراتب نظامي و با هماهنگي ستاد کل نيروهاي مسلح و تحت امر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالي) انجام پذيرفت.

2-کليه مراحل شناسايي و جمع آوري اطلاعات پيرامون وضعيت مقرها و موقعيت تروريست هاي تکفيري در منطقه ديرالزور، صرفا توسط عوامل ميداني نيروي قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در فرايندي دقيق و مطمئن صورت پذيرفت و در اختيار نيروي هوافضاي سپاه قرار گرفت.

3-نيروي هوافضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مبتني بر اشراف اطلاعاتي حاصله، عمليات موشکي «ليله القدر» را طراحي و با شليک ۶ فروند موشک ميان برد زمين به زمين به سمت اهداف تعيين شده در ديرالزور سوريه به مرحله اجرا در آورد.

4-در اين عمليات موفق، بيش از ۱۷۰ تروريست تکفيري از جمله چند تن از فرماندهان و عناصر موثر آنان به هلاکت رسيده و علاوه بر مجروحيت تعدادي ديگر از تروريست ها، تلفات سنگيني بر ادوات، تجهيزات و سامانه هاي آنان وارد گرديد.

در پايان به ملت انقلابي و غيرتمند ايران و آحاد علاقه‌مندان به انقلاب و نظام اسلامي اطمينان داده مي‌شود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، به فضل الهي تحت فرماندهي فرمانده معظم کل قوا در صيانت از اقتدار و امنيت ملي کشور و مقابله با تهديدات دشمنان، لحظه اي درنگ نکرده و جبهه بدخواهان ميهن اسلامي را به سختي مجازات خواهد کرد.

انتهاي پيام/1022ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن