ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 370088
پاکسازي بدن از تمام سموم با اين معجون خانگي
تاریخ انتشار : 1396/04/25 09:16:26
نمایش : 894
پاکسازي سموم و مواد زائد در سلامتي بدن بسيار نقش دارد و ما به شما سوپي را معرفي مي‌کنيم که علاوه بر سم زدايي به زيبايي و جواني پوست نيز کمک مي‌کند.

به گزارش زنگ خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حفظ سلامتي بدن به عوامل زيادي بستگي دارد و در اين ميان سم زدايي يکي از نکات مهم و حائز اهميت در سلامت بدن و کاهش وزن محسوب مي شود که محققان راهکارهاي زيادي را به اين منظور معرفي مي کنند.

متخصصان تغذيه مصرف سوپ رابه عنوان يکي از موثرترين روش ها براي پاکسازي بدن از سموم و مواد زائد برشمرده و آن را براي سلامت بدن مفيد مي دانند.

ما در اينجا به شما سوپى را معرفى مى كنيم كه خاصيت سم زدايي قوي داشته و مواد مغذي و مورد نياز بدن شما را تامين مي کند.

اين سوپ به بهبود سيستم گوارش به خصوص روده‌ها و کبد، سيستم دفعي و کليه ها، سيستم لنفاوي و تنفسي کمک و با پاکسازي سموم از بدن پوست شما را زيبا و جوان کرده و از جمع شدن سموم در بدن جلوگيرى مى كند.

مصرف اين سوپ مواد مورد نياز بدن شامل چربي، اسيدهاي آمينه وبسياري مواد مغذي را تامين کرده و به تقويت سيستم ايمني مي کند همچنين متابوليسم و ​​قدرت سيستم گوارش را افزايش داده و به لاغري کمک مي کند.

اين غذاى خوشمزه انرژي زا بوده و ميزان و قند خون را كنترل کرده و به دليل وجود مواد مغذي مي تواند التهاب را درمان کند.

مصرف اين سوپ با دفع مواد زائد در زيبايى و جواني پوستتان موثر بوده و بدن شما را در برابر بسيارى بيمارى ها مقاوم و واکسينه مي كند.

در زير روش آماده سازى اين سوپ خوشمزه را به شما معرفى مى کنيم که مى توانيد به کمک آن بدن خود را پاکسازى کرده و وپوستي زيبا داشته باشيد.

مواد لازم
يک کيلو هويج
2 عدد پياز
6 فنجان آب سبزيجات يا استخوان
3 قاشق غذاخوري زنجبيل تازه
3 حبه سير
يک فنجان شير نارگيل
قاشق غذاخوري روغن نارگيل
مقداري نمک و فلفل به عنوان چاشني

آماده سازي
هويج، آب استخوان، سير و زنجبيل را در يک ظرف ريخته و آن را روي حرارت قرار داده و اجازه دهيد به جوش بيايد سپس ساير مواد را به سوپ اضافه و پس ازاينکه پخته شدند، بقيه مواد را به آن اضافه کرده و چند دقيقه بعد آن را از روي حرارت برداشته و ميل کنيد.

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن