ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390158
گزارش تصويري/
عشق به حضرت علي اصغر(ع)در اولين روز ماه محرم/شهرستان بن شاهد برگزاري باشکوه همايش شيرخوارگان حسيني
تاریخ انتشار : 1396/06/31
نمایش : 500
در مصلاي نماز جمعه شهر بن همزمان با اولين جمعه ماه محرم‌الحرام و به ياد حضرت علي‌اصغر طفل شيرخوار امام حسين (ع) مراسمي که مهمانان اصلي آن کودکان شيرخوار شهرستان و سربازان آينده رهبر انقلاب اسلامي امام خامنه اي بودند ، برگزار شد.


به گزارش خبرنگار زنگ خبر ،در مصلاي نماز جمعه شهر بن همزمان با اولين جمعه ماه محرم‌الحرام و به ياد حضرت علي‌اصغر طفل شيرخوار امام حسين (ع)  مراسمي که مهمانان اصلي آن کودکان شيرخوار شهرستان و سربازان آينده رهبر انقلاب اسلامي امام خامنه اي بودند ، برگزار شد.

اين مراسم از جمله برنامه‌هاي بزرگداشت روز جهاني حضرت علي‌اصغر (ع)، است. ماهيت اين حرکت واقع‌گويي حادثه عاشوراست، آن‌هم با نقطه عطف و محوريت شهادت حضرت علي‌اصغر (ع)؛ در اين مراسم قصه يک اتفاق بزرگ در حادثه کربلا براي مردم با حضور مادران و نوزادان با زبان احساس و عاطفه بازگو شد.

در اين همايش مادران کودکان خود را سفيد و سبزپوش کرده و به ياد کوچکترين شهيد دشت کربلا گريستند و فرزندان خود را بيمه حضرت علي اصغر(ع) کردند.

معرفي حضرت علي‌اصغر (ع) به جهان سند بي‌گناهي امام حسين (ع) است و هدف مادران همراه با نوزادان‌شان در اين مراسم آگاهي‌بخشي به جهان در اين زمينه بوده است.


انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن