ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390180
به مناسبت هفته ناجا
تقدير از فرمانده و تعدادى از پرسنل انتظامي بن توسط مسؤلين قضايى شهرستان
تاریخ انتشار : 1396/07/18
نمایش : 300
رياست محترم دادگستري ، دادستان و بازپرس دادگستري شهرستان بن به مناسبت هفته نيروي انتظامي با حضور در ستاد فرماندهى انتظامى شهرستان ضمن تبريك هفته ناجا و ديدار با مسؤلين و پرسنل انتظامى از فرمانده و تعدادى از پرسنل نيروي انتظامي شهرستان با اهداء لوح سپاس و هديه تقدير کردند .

به گزارش خبرنگار زنگ خبر ؛ به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي و به منظور قدرداني و سپاس از خدمات فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي شهرستان ، رياست محترم دادگستري ،دادستان و بازپرسي دادگستري شهرستان بن ، با فرمانده نيروي انتظامي شهرستان بن و ساير مسؤلين و پرسنل انتظامى ديدار و کفتگو کردند.

در اين ديدار در خصوص ضرورت همکاري نيروي انتظامي و دادگستري شهرستان به منظور دستيابي به راه حل هاي مناسب براي پيگيري و پيشبرد امور و اهداف مشترک بحث و گفتگو شد.

محمدرضا سياهپور دادستان محترم شهرستان در اين ديدار با تبريک فرا رسيدن هفته ناجا گفت : نيروي انتظامي حفاظت از حقوق شهروندي و برقراري نظم و امنيت پايدار با عمل به قانون و حفظ كرامت انسانى در جامعه را بايستى مهم ترين تلاش و سرمايه خود بداند.

دادستان بن گفت : امنيت از مولفه هاي پيشرفت يک جامعه مي باشد و نيروي انتظامي با برقراري امنيت، نقش مهمي در توسعه فعاليت هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي در شهرستان ايفا مي نمايد و امروز به جهت حضور شبانه روزي و مقتدرانه نيروي انتظامي در کنار ساير قواي مسلح کشورمان ، ايران از امن ترين کشورهاي منطقه است.

وي همچنين هفته نيروي انتظامي را فرصتي براي ارتباط بيشتر بخش هاي مختلف جامعه با پليس دانست و گفت : در راستاى وظيفه نظارتى دادستان بر ضابطين تحت امر در راستاى قانون آيين دادرسى كيفرى بازرسى هاى دوره اى انجام و در همين بازرسى ها نقاط قوت و ضعف بررسى مى گردد كه در ديدار امروز نيز در همين راستا از تعدادى از پرسنل انتظامى به پاس زحمات آنها  تقدير شد.

در پايان سياهپور گفت : خدمت در لباس نظامى نعمت و امانتى است كه مأمورين بايد قدردان و امانت دار آن باشند و با خدمت صادقانه رضاى خداوند متعال ، آرامش ، امنيت و رضايتمندى مردم را فراهم آورند و هفته نيروي انتظامي فرصتي براي آشنايي هر چه بيشتر مردم با يگانهاى مختلف نيروي انتظامي و آشنايي با خدمات اين نيرو است.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن