ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390209
دادستان شهرستان بن خبر داد :
کشف بيش از ١٦ کيلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان بن
تاریخ انتشار : 1396/08/16
نمایش : 235
دادستان شهرستان بن از کشف بيش از ١٦کيلو گرم انواع مواد مواد مخدر در يک عمليات در اين شهرستان خبر داد


محمدرضا سياهپور دادستان عمومى و انقلاب شهرستان بن در گفت و گو با خبرنگار زنگ خبر گفت : از ابتداي امسال دادستانى بن برخورد قاطع با افراد دخيل در امر مواد مخدر اعم از قاچاقچيان و فروشندگان در سطح شهرستان را در دستور کار قرار خود قرار دادند.

وي اظهار داشت: در ٦ ماهه دوم سال 96  همانند نيمه اول سال جارى در سه حوزه پيش بينى ، پيش گيرى و مقابله اقداماتى  با همكارى نيروى انتظامى و با محوريت مبارزه با مواد مخدر در سطح اين شهرستان به اجرا گذاشته شد که در اين طرح شناسايى نقاط آلوده و برخورد قاطع با فروشندگان و توزيع كنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر ، با دستورات دادستانى در اولويتهاى کارى پليس قرار گرفت.

دادستان شهرستان بن افزود : با دستورهاى مستمر به عوامل انتظامى شهرستان و با انجام تحقيقات گسترده و اشراف اطلاعاتي  پليس مواد مخدر استان ، نقاط آلوده شناسايي شد و در همين راستا تعداد زيادى در رابطه  با جرائم مختلف مواد مخدر دستگير و  پرونده هاي قضايي براى آنها تشکيل و در كمترين زمان ممكن احکام قاطع و مجازات ها متناسب با جرائم ارتکابي صادر مى گردد.

سياهپور بيان کرد : در آخرين ماموريت پليس و با توجه به اطلاعات واصله  در مورد نگهدارى مقادير قابل توجه اى مواد مخدر توسط يک شخص در يكى از روستاهاى شهرستان ، شناسايى و رصد اين سوداگر مرگ در دستور کار دادستانى و پليس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و اكيپى از پليس آگاهى شهرستان و مواد مخدر استان تشكيل كه در يکي از محورهاى مواصلاتي و نقاط آلوده شهرستان موفق به دستگيرى متهم شدند و بيش از ١٦ کيلو گرم مواد مخدر سنتي از وي کشف و ضبط گرديد.

وي آموزش و ارتقاء مهارت، را از ارکان ضروري مبارزه با مواد مخدر دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به توليد و گسترش مواد مخدر صنعتي جديد ، مقابله هدفمند و موثر پليس از طريق کسب دانش و آخرين اطلاعات روز، از ضروريات است.

ايشان ضمن تشکر از همکاري و مشارکت مردم با پليس در زمينه مبارزه با مواد مخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهيه، توزيع و فروش موادمخدر، در اسرع وقت از طريق تلفن ۱۱۰  به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي جرم و دستگيري متخلفان اقدام شود .

سياهپور در پايان تاکيد کرد: ترديدي نيست که والدين با تقويت مهارت نه گفتن و کنترل دوستان و زمان رفت و آمد فرزندان به منزل و سيراب کردن آنان از محبت و دوستي در محيط خانواده، خواهند توانست از عواقب شوم انحراف و گرايش فرزندان به انواع مواد مخدر پيشگيري کنند.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن