ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390218
فرمانده سپاه حضرت قمربني‌هاشم(ع):
مطالبه‌گري، وظيفه اصلي رسانه‌ها است
تاریخ انتشار : 1396/08/23 08:47:59
نمایش : 308
فرمانده سپاه حضرت قمربني‌هاشم(ع) گفت: اکثر مردم توانايي برقراري ارتباط با مسؤولان را ندارند و اين وظيفه رسانه‌ها است که مطالبات مردمي را به گوش مسؤولان برسانند.
 

به گزارش زنگ خبر به نقل از خبرگزاري فارس شهرکرد، سردار علي‌محمد اکبري در بازديد از دفتر خبرگزاري فارس چهارمحال و بختياري با بيان اينکه رسانه‌اي مورد اطمينان مردم است که خبرهاي آن تکذيب نشود، اظهار کرد: با توجه به فضاهاي مختلفي که وجود دارد، امروزه فضاي مجازي نسبت به فضاي حقيقي برتري بيشتري دارد و مردم به‌دنبال اين هستند که اخبار را از مراجع رسمي پيگيري کنند.

وي مطالبه‌گري از مسؤولان را مهم‌ترين وظيفه رسانه‌ها عنوان کرد و ادامه داد: اکثر مردم توانايي برقراري ارتباط با مسؤولان را ندارند و اين وظيفه رسانه‌ها است که مطالبات مردمي را به گوش مسؤولان برسانند و همچنين رسانه‌ها بايد مراقب باشند تا هيچ ‌چيزي آن‌ها را از رسالت اصلي آن‌ها دور نسازد.

فرمانده سپاه قمربني‌هاشم(ع) افزود: يکي ديگر از رسالت‌هاي مهم اصحاب رسانه انتقال پيام انقلاب به کساني است که در دوران پيروزي انقلاب و دفاع مقدس حضور نداشتند و در واقع اصل و شاکله تأسيس خبرگزاري‌ها رساندن پيام انقلاب است.

اکبري با اشاره به اينکه واقعيت امروز اين است که نسل فعلي ما نسبت به دهه‌هاي گذشته تفاوت‌هايي دارند، خاطرنشان کرد: نسل فعلي تشنه ديانت است و با وجود اقدامات و هزينه‌هايي که استکبار جهاني بر عليه جمهوري اسلامي و فرهنگ اين مملکت انجام مي‌دهد، مي‌طلبد که رسانه‌ها در رابطه با هجمه‌هاي استکبار، روشنگري کنند.

وي اضافه کرد: کنگره آمريکا براي انجام اقدامات ضدفرهنگي عليه ايران به‌طور مداوم در حال فعاليت است و آن‌ها تلاش مي‌کنند تا اسلام آمريکايي را جايگزين اسلام حقيقي کنند و اين مسئله وظيفه ما را بسيار سنگين مي‌کند.

انتهاي پيام
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن