ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390219
استاندار چهارمحال و بختياري:
نرخ بالاي بيکاري و رنج بردن از کم آبي در شان مردم چهارمحال و بختياري نيست
تاریخ انتشار : 1396/08/23 08:49:21
نمایش : 319
استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه اين استان ظرفيت هايي چون آب، خاک و هواي مناسبي دارد گفت: با داشتن اين ظرفيت ها، بالا بودن نرخ بيکاري و رنج بردن از کم آبي در شان مردم اين استان نيست.


 
 
به گزارش زنگ خبر به نقل از جهانبين نيوز؛ اقبال عباسي در مراسم توديع و معارفه استاندار چهارمحال و بختياري اظهار کرد: موقعيت استراتژيک بهترين فرصت براي حل مشکلات است.

وي با اشاره به اينکه اين استان ظرفيت هايي چون آب، خاک و هواي مناسبي دارد اذعان داشت: با داشتن اين ظرفيت ها، بالا بودن نرخ بيکاري و رنج بردن از کم آبي در شان مردم اين استان نيست.

عباسي بيان داشت: در دوره قبلي مطمئناً کارهاي زيادي انجام شده است اما ما به دنبال تمام کردن پروژه هاي نيمه تمام و آغاز پروژه هاي بيشتري هستيم و تا پايان دادن به اين پروژه ها از هيچ تلاشي دريغ نخواهيم کرد.

استاندار چهارمحال و بختياري خاطرنشان کرد: ما وظايفي داريم که اين وظايف با کمک مسئولين و متوليان امر قطعا به نتيجه خواهد رسيد.

عباسي گفت: براي از بين بردن بيکاري بايد سرمايه گذاري و دعوت از سرمايه گذار صورت گيرد و نبايد تنها به دنبال بودجه دولت باشيم.

وي ادامه داد: تنها و تنها با پول دولت مشکلات قابل حل نيست ما بايد در کنار مسئولين از سرمايه هاي فکري و مادي و معنوي مردم هم استفاده کنيم.

انتهاي پيام
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن