ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390242
به مناسبت هفته بسيج :
طرح گشت‌هاي بسيجي محله‌محور در سراسر شهرستان بن اجرا شد
تاریخ انتشار : 1396/09/05
نمایش : 339
طبق دستور العمل و به منظور اثر بخشي و آرامش محله ها با همکاري نيروي انتظامي و دستگاه هاي قضايي شهرستان بن گشت بسيجي محله محور انجام مي شود.

سيداصغر موسوي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان بن در گفت و گو با خبرنگار زنگ خبر ، از اجراي طرح گشت‌هاي بسيجي محله‌محور با هدف ارتقاي امنيت به صورت نمادين در گروه‌هاي پنج نفره در شهرستان بن خبر داد.

موسوي گفت: در اين طرح با استفاده از آمادگي و اشراف بسيجيان سازمان‌يافته تلاش مي‌شود که امنيت رواني آحاد مردم ارتقاءيافته و ارتباط فکري و عاطفي پايگاه‌هاي مقاومت بسيج با مردم نيز افزايش يابد.

وي ادامه داد: خدمت رساني و کمک به ارتقاء امنيت براي خدمت ارزشمند به محله ها آن هم با مشارکت خود مردم مي تواند نقش بسزايي در آرامش محله ها ايفا کند و گشت محله محور بسيج مي تواند در تحقق اين مهم تاثير زيادي داشته باشد.

وي گفت: اين طرح با همکاري کليه افراد محله از جمله نيروهاي عادي و معتمدين محل و با جلب اعتماد و مشارکت مردم، انسجام بخشي به بسيجيان و خدمت رساني به محله براي ارتقاي آسايش و آرامش اجرا مي شود.

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان بن خاطر نشان کرد:طبق دستور العمل و به منظور اثر بخشي و آرامش محله ها با همکاري نيروي انتظامي و دستگاه هاي قضايي شهرستان بن اين  گشت ها انجام ميشود.

موسوي افزود :در اين طرح بسيجيان شهرهاي بن ،وردنجان و روستاهاي ،تومانک،شيخ شبان،حيدري و يانچشمه به انجام گشت ها ي محله محور پرداختند.

شهر بن


شهر وردنجانروستاي تومانکروستاي شيخ شبان
انتهاي پيام/520ز

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن