ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 390244
سردار اکبري فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم عليه السلام:
مردم شيخ شبان با مال و جان خود دِين خود را به انقلاب ادا کردند
تاریخ انتشار : 1396/09/07 11:59:57
نمایش : 333
سردار اکبري فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم(ع)گفت:مردم شهيد پرور شيخ شبان در زمان هشت سال دفاع مقدس با مال و جان خود دين خود را به انقلاب ادا کردند
 
سردار اکبري  فرمانده سپاه قمربني هاشم چهارمحال و بختياري در حاشيه ديدار خود با مردم روستاي شيخ شبان به خبرنگار زنگ خبر گفت : خداوند قادر و متعال را شاکريم که در ماه ربيع الاول پيروزي جبهه مقاومت را در برابر حرکت خبيثانه اي تحت عنوان "حکومت اسلامي عراق و شام" مقّدر و قلوب مسلمانان را با شکست تروريست‌هاي تکفيري در منطقه خوشحال کرده و عزت و سربلندي را به ارمغان آورد

وي  مردم شهيد پرور شيخ شبان در زمان هشت سال دفاع مقدس با مال و جان خود دين خود را به انقلاب ادا کردند و امروز هم در دفاع از حرم آل الله سهم خود را انجام داده و مردم عزيز شيخ شبان هميشه در صحنه هاي مورد نياز انقلاب حاضر هستند.

سردار اکبري به حضور بسيجيان در دفاع از حرم آل الله اشاره و تصريح کرد:فرهنگ دفاع از حرم ال الله برگرفته از فرهنگ هشت سال دفاع مقدس بوده و با الگو گيري از آن دوران از حرم ال الله دفاع مي کنند و پيروز ميدان مي شوند.

وي با تبريک سالروز ايجاد بسيج توسط رهبر کبير انقلاب امام خميني(ره) گفت : هر کجايي که  تفکربسيجي حاکم شد ما در آن جا موفيقت را بدست آورديم و تمام اين پيروزي هاي بدست آمده حاصل رهبري مقتدرانه امام خميني (ره) و فرزند خلفشان امام خامنه اي است.

سردار اکبري با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در خصوص بسيج گفت: بسيج فقط به کساني که در حوزه و پايگاه ها فعاليت مي کنند و داراي کارت عادي و فعال هستند اطلاق نمي شود بلکه هرکس که دلسوز اين نظام و انقلاب  باشد بسيجي است.


وي با بيان اينکه سپاه چهارمحال و بختياري وظيفه بازسازي ۶ روستاي دهستان پشت تنگ شهرستان سرپل ذهاب را بر عهده دارد اضافه کرد: کار آواربرداري خانه‌هاي تخريب شده آغاز شده است و نيروها با تمام توان وارد ميدان شده‌اند تا با کار جهادي ان‌شاالله به زودي سرپناهي براي مردم ساخته شود.
 

اقامه نماز مغرب و عشاء،خيرمقدم گويي سيداصغرموسوي  فرمانده سپاه ناحيه شهرستان بن ، تقديم هداياي بسيجيان نمونه از ديگر برنامه هاي اين مراسم باشکوه بود.
 
در ادامه اين چند نفر ازبسيجيان، مشکلات و نقطه نظرات خود را بازگو کردند
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن