ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400282
يادداشت/
بازخواني جنگ نرم دشمن و فتنه 88
تاریخ انتشار : 1396/10/05 12:00:55
نمایش : 308
دشمن براي 40 سالگي انقلاب برنامه دارد. بايد مهياي جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندي رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل هميشه، مردانه ايستاد.

 

 محمدکاظم انبارلويي طي يادداشتي در روزنامه رسالت نوشت:
 

 
1- جنگ نرم صحنه تقابل دروغ‌هاي بزرگ با واقعيت‌هاي انکار ناپذير است. سال 88 در پي اعلام نتايج انتخابات، دروغ تقلب را موسوي و کروبي مطرح کردند و تا کنون هم پاي آن ايستاده اند. اين دروغ توسط 2500 سايت و وبلاگ مرتب بازتاب داده مي شد و راديو ‌آمريکا و راديو اسرائيل و «بي‌بي‌سي» آن را در رسانه هاي جهان شارژ مي کردند.
اين دومين جنگ نرم دشمن عليه انقلاب پس از شورش 18 تير 78 بود. موسوي و کروبي حاضر نشدند ادعاي خود را در نهادهاي فيصله ‌بخش و ناظر به انتخابات محک بزنند. آنها با طرح «تقلب» فقط به «تغلب» فکر مي کردند حتي به قيمت دخالت بيگانگان در امور داخلي کشور !
آنها هر چه فشنگ داشتند در تفنگ عمليات رواني دشمن قرار دادند و تا مرز براندازي پيش رفتند.
2- «مرگ بر اصل ولايت فقيه» و «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است»، ترجيع بند شعارهاي شورش‌هاي هشت ماهه سال 88 بود. اين شعارها موسوي و کروبي را به عنوان سرکرده ناآرامي ها در جايگاه «بغي» و «محاربه» با نظام قرار داد. آنها همچنان بر اين سبيل پاي فشردند تا اينکه ملت تاب نياورد و در 9 دي 88  با قيام تاريخي خود سران فتنه را با نام و نشان در اعتراض خياباني محکوم نمود و خواهان اعدام آنها و اجراي حکم الهي بر اين تبهکاران سياسي شد. بر خلاف برخي ادعاها که اين روزها گفته مي شود شعارها عليه منتخب ملت بود، آنچه از رسانه‌هاي دشمن  در مورد شعارهاي فتنه‌گران انعکاس داشت فقط عليه اصل نظام و نيز اسلاميت نظام بود.
3- دشمن در جنگ نرم با واقعيت کار ندارد بلکه واقعيت را مي‌سازد، آنچنان که هيچ کس در آن شک نکند. در اوج شرارت سران فتنه از کشته هايي نام برده شد حتي براي آنها مراسم ختم گذاشتند، در حالي که در قبر آنها هيچ فردي نخوابيده بود. آنها شمار کشته هارا مي خواستند به عدد مقدس 72 برسانند و روي آن مانور دهند، اما اين تير آنها نيز به سنگ خورد و در اين ميان 22 تن از کساني که جان خودشان را در برابر فتنه از دست دادند شهيد محسوب شدند و از طرفداران پروپاقرص جمهوري اسلامي و حزب اللهي بودند. آنها مظلومانه از انقلاب دفاع کردند و بنياد شهيد نام آنها را به عنوان شهداي فتنه 88 ثبت کرده است.قاتل آنها بدون شک سران فتنه هستند. آنها در قيامت گريبان موسوي و کروبي و همپيمانان آنها را خواهند گرفت و خواهند پرسيد؛ «ما به کدامين گناه کشته شديم؟!»
4- جمهوريت و اسلاميت نظام بر اساس گونه شناسي شعارهايي که در فتنه 88 توسط فتنه‌گران مطرح شد، يکسان مورد هجوم قرار گرفت. آنها مي خواستند با تير خلاص به جمهوريت و اسلاميت نظام، پرچم جمهوري اسلامي در ايران را به زير بکشند و پرچم کفر و الحاد و نفاق را که توسط رسانه هاي اهريمني غرب تقويت مي شد، به اهتزاز در آورند.
قيام تاريخي 9 دي ثابت کرد اين خيالات هرگز تحقق نخواهديافت. در کشوري که خيابان به خيابان و کوچه به کوچه آن مزين به نام شهيدان است، ملت هرگز اجازه نمي دهد پرچم اسلام را مشتي اراذل سياسي و منافق و وابسته به اجنبي پايين بکشند.
5- در اوج فتنه، فرستادگان و نمايندگان سران فتنه به پارلمان اتحاديه اروپا و کنگره آمريکا رفتند و خواهان تشديد تحريم ها براي سقوط دولت قانوني منتخب ملت شدند. غربي‌ها در فشار عليه ملت ما «نزده مي رقصند». آنها تحريم ها را به بهانه نقض حقوق بشر و تقاضاي نمايندگان سران فتنه تشديد کردند! اين رويکرد فتنه گران نشان داد آنها براي «تغلب» بر حريف حاضرند دست به هر جنايتي بزنند.
منافقين ، فرقه ضاله بهائيت، عناصري که به دليل مخالفت با اسلام و ايران و وابستگي به دشمن مخالف انقلاب بودند، مارکسيست‌ها و چپ‌هاي آمريکايي، سرويس‌هاي موساد و سيا با هدايت سفارت انگليس، زيرساخت اعتراضات و شورش‌ها را تمهيد کردند و مشتي غافل و شيفته قدرت با سرمايه قارون‌هاي تبهکار  و اشرافيت حرامخوار، با اين جريان همراه شدند تا پاک ترين انقلاب و اصيل‌ترين حرکت مردمي معاصررا با آرمان‌هاي اسلامي به مسلخ ببرند.
اما خدا خواست آنها را رسوا کند و مردم در قيام تاريخي 9 دي به عنوان مظهر اراده الهي طعم تلخ شکست نبرد نرم آمريکا عليه انقلاب اسلامي را به همه آنها چشاندند.
6- آمريکا براي تداوم جنگ نرم عليه انقلاب اسلامي دنبال سامري‌ها و قارون‌هاي قيام موسايي امام خميني (ره) است، هر چند در گذشته از به کار بردن آنها عليه ملت شکست خورده است اما نااميد نيست. آمريکايي‌ها مي دانند ضربه زدن به انقلاب از بيرون محال است، هر روز انقلاب اسلامي در منطقه و جهان مقتدرتر ظاهر مي شود. انقلاب اسلامي در دهه اخير همه نقشه‌هاي شوم آمريکا و رژيم صهيونيستي را نقش بر آب کرده است و هر روز بر نفوذ و اقتدار خود در منطقه افزوده است. آنها فقط به ضربه از درون مي انديشند.اکنون چراغ اتاق جنگ نرم دشمن عليه ملت ايران در لندن، واشنگتن، پاريس و تل آويو سه شيفت کار مي‌کند. آنها به تصرف فکر و انديشه ملت و دستکاري در اراده مردم ما اميد و طمع دارند.در اين ميان نخبگان، اولين جامعه هدف آنان است. آنها که به قول امام (ره) دشمن حرف‌هاي خود را مي خواهد از زبان اين جماعت بزند. بايد سطح هوشياري و بصيرت انقلابي را بالا برد و در دام دشمن نيفتاد. مردم نشان داده اند دست از انقلاب و اسلام برنمي‌دارند و هر توطئه‌اي را در نطفه خفه خواهند کرد. اين يک حقيقت است که طي حيات چهار دهه پس از پيروزي انقلاب به طور شفاف و روشن بر تارک تاريخ ايران مي درخشد. دشمن براي 40 سالگي انقلاب برنامه دارد. بايد مهياي جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندي رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل هميشه، مردانه ايستاد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن