ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400292
پنج فرمان امنيتي براي گذر از آشوب/ آرامش و هوشياري، کليد عبور از فتنه جديد
تاریخ انتشار : 1396/10/11 09:33:24
نمایش : 281
بيشتر آن جماعتي که شيشه مي‌شکنند و زباله آتش مي‌زنند، براي چنين روزي آموزش ديده‌اند. آن‌ها آمده اند تا بلوا کنند و اگر توانستند، زخمي و يا کشته‌اي هم از جمعيت کنجکاو حاضر در صحنه بگيرند.
به گزارش زنگ خبر فتنه جديد، خيلي زود خودش را نشان داد. آشوب‌گري‌هاي کور و شلخته‌ي اصحاب ِ. سعودي خيلي زود رنگ اعتراضات ِ. به‌حق و مطالبات اقتصادي مردم را عوض کرد. حالا ما ديگر با يک اعتراض آرام و مطالبات اقتصادي مردم از دولت حسن روحاني مواجه نيستيم. مطالبات به جاي خود؛ اما آن‌چه امروز دز صحنه رخ مي‌دهد، آشوب‌گري سازمان‌دهي شده‌ي تفاله‌هاي منافقين است که اين بار با جيب پر از دلار‌هاي نفتي سعودي، به خيابان آمده‌اند تا سوار بر مطالبات اقتصادي مردم از دولت؛ ماهي خود را از آبي که گل‌آلودش مي‌کنند بگيرند. در اين شب‌هاي حساس، توصيه‌هاي ايمني-امنيتي زير را حتما مد نظر داشته باشيد تا اين چند روز هياهو هم بگذرد و روسياهي به زغال بماند:

يکم) تقريباً براي همه تحليلگران مسجل شده که جنس تجمعات و دعوا‌هاي دو روز اخير، نه مردمي و اقتصادي، که ساماندهي‌شده و ضد امنيتي است. بيشتر آن جماعتي که شيشه مي‌شکنند و زباله آتش مي‌زنند، براي چنين روزي آموزش ديده‌اند. آن‌ها آمده اند تا بلوا کنند و اگر توانستند، زخمي و يا کشته‌اي هم از جمعيت کنجکاو حاضر در صحنه بگيرند.

پس، تحت هيچ شرايطي تنهايي به ميان تجمعات نرويد. حتي اگر قصد کجنکاوي، رصد و يا تحليل اوضاع را هم داريد، در گروه‌هاي دست‌کم سه چهار نفره و با هم در مسير‌هاي شلوغ تردد کنيد.

دوم) احتمالا طي چند روز آينده، حجم انبوهي از فيلم‌هاي موبايلي در فضاي مجازي دست به دست خواهد شد که مدعي حضور پرشور مردم معترض در خيابان‌ها (!) خواهند بود. اين فيلم‌ها را حتما دانلود کنيد و ببينيد! شناسايي آشوب‌گران بدون همکاري مردمي امکان‌پذير نيست. شايد يکي دو تا از اين کلاه‌طوسي‌ها و سازمان‌دهي شده‌ها را جايي قبلا ديده يا شناخته باشيد.
در صورت شناسايي آشوب‌گران و يا مشاهده هر مورد مشکوک به سرعت با شماره تلفن ۱۱۳ (وزارت اطلاعات) و يا اطلاعات سپاه تماس بگيريد. شايد هر لحطه تاخير، امنيت جان و مال عده‌اي از هم‌وطنانمان را به خطر بيندازد.
 
پنج فرمان امنيتي براي گذر از آشوب/ آرامش و هوشياري، کليد عبور از فتنه جديد


سوم) بعد از فيلتر سردسته کانال‌هاي تلگرامي معاندين، اوضاع رسانه‌اي دشمن آشفته شده. با اين حال، اما هنوز تعدادي از کانال‌هاي تلگرامي و صفحات اينستاگرامي در حال ترويج خشونت و اقدام عليه امنيت ملي هستند. در صورت مشاهده هر صفحه مشکوک در فضاي مجازي، موضوع را به  شماره 113 وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه و يا وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اطلاع دهيد.
در تلگرام هم مي‌توانيد به سادگي کانال‌هاي ضد امنيتي را ريپورت کنيد. کافي است بدون عضويت، وارد صفحه کانال شده، علامت سمت راست صفحه را انتخاب کنيد، گزينه Report را بزنيد و براي دليل ريپورت، گزينه Violence به معناي خشونت را انتخاب کنيد.

چهارم) در شهر‌هاي کوچک، احتمال خطرآفريني و آشوب‌گري بيشتر است. پس ترجيحا براي کنجکاوي هم که شده، چندان از خانه بيرون نياييد. اينطوري هم خيال خودتان راحت‌تر است و هم کسي به اشتباه شما را در دسته آشوبگران حساب نخواهد کرد.

پنجم) توصيه پنجم و آخر هم اينکه آرام‌ باشيم. نظام ما فتنه‌هاي سنگين‌تر و شديدتر از اين غائله را هم به خودش ديده و از سرش گذرانده. حفظ خونسردي بيش از هرچيز به ما در گذر از اين شرايط کمک خواهد کرد. جاي نگراني نيست. با همراهي هم، فتنه را خاموش خواهيم کرد و اگر لازم باشد، براي ختم بلوا، 9 دي ديگري خواهيم ساخت...

گروه سياسي خبرگزاري دانشجو-
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن