ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400301
يادداشت/ حسين شريعتمداري
تاریخ انتشار : 1396/10/13 09:26:41
نمایش : 849
تاکنون صبر و خويشتنداري ملت تنها به اين علت بوده است که سره از ناسره شناخته شود و کاسه‌ليس‌هاي اسرائيل از افرادي که با فريب اعتراض معيشتي به ميان آنها رفته بودند از يکديگر تفکيک شوند. 
 
به گزارش زنگ خبر؛ به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ «حسين شريعتمداري» در سرمقاله شماره امروز روزنامه «کيهان» نوشت:

وقتي معرکه آغاز شد، خشک و ‌تر به هم آميخته بودند و سره از ناسره قابل تشخيص نبود، تابلوي معرکه اعتراض به سختي معيشت و بر زمين ماندن وعده‌هاي ۵ ساله دولت بود، جماعتي هرچند کم‌شمار با مشاهده اين تابلو به جمع معرکه‌گيران پيوستند و خواسته‌هاي معيشتي خويش را طلبيدند، بازار معرکه که گرم شد، کم کم صداي غريبه‌هايي بلند شد که زبان دشمنان مردم را به کام گرفته بودند، زناني که هزينه آرايششان با چند ماه حقوق کارگران و کارکنان ساده برابري مي‌کرد و مرد نماهايي که از مردانگي فقط مذکر بودن را داشتند.

«مرگ بر سپاهي»! و بعد «نه غزه نه لبنان»! که نشان مي‌داد از سرکوب ياران داعشي خود دل پرخوني دارند! و سپاه را به اين علت که تکفيري‌هاي داعش را قلع و قمع کرده است، دشمن مي‌دارند وگرنه تکرار شعاري که در فتنه ۸۸ رسما از سايت وزارت خارجه رژيم صهيونيستي به آشوبگران توصيه شده بود مفهومي نداشت. بازهم به سفارش سايت وزارت خارجه اسرائيل به شعار نه غزه ، نه لبنان، دنباله«جانم فداي ايران» را هم افزوده بودند! تا وانمود کنند ايراني هستند!! و از ايراني بودن، فقط شناسنامه‌اش را ندارند! و اين پوشش ناشيانه در حالي بود که سپاه در تمامي طول انقلاب و از جمله در جنگ تحميلي از ايران و جان و مال و ناموس مردم اين مرز و بوم دفاع کرده بود و شعار مرگ بر سپاه در کنار شعار نه غزه، نه لبنان به وضوح نشان مي‌داد که«جانم فداي ايران» همانگونه که سايت وزارت خارجه اسرائيل توصيه کرده بود فقط براي رد گم کردن است! وگرنه اگر روز حادثه‌اي در پيش باشد، مثل هميشه به ابواب‌جمعي دشمنان ايران مي‌پيوندند. معدودي که تابلوي اعتراض به شرايط معيشتي فريبشان داده و به آشوبگران پيوسته بودند بعد از پي بردن به هويت آنان پاپس کشيدند. در اين هنگام بود که شعار «مرگ بر روحاني»! سر داده شد تا وانمود شود که در پي اعتراض به سختي معيشتي هستند که رئيس‌جمهور باعث آن است! اما اين ترفند هم براي بازگرداندن پا‌پس‌کشيده‌ها کارگر نيفتاد چرا که دلخوري‌ها از دولت باعث نمي‌شود که ملت، وقتي دولت را مورد هجوم نوچه‌هاي دشمنان بيروني مي‌بينند به حمايت از آن برنخيزند و دلخوري‌ها را براي فرصتي ديگر و به دور از چشم نامحرمان حرامخوار وانگذارند. ملت بارها نشان داده‌اند که در اينگونه موارد از دولت و ساير مسئولان جدايي ندارند و صد البته اصحاب و سران فتنه آمريکايي- اسرائيلي ۸۸ را براي هميشه وابسته به دشمن و غريبه مي‌دانند، چرا که وطن‌فروش، وطن‌فروش است و امروز و ديروز ندارد.

کاسه‌ليس‌ها در ادامه، حسينيه را به آتش کشيدند تا نشان بدهند مانند اسلاف سياسي خود- يزيد و شمر و عمر سعد- سينه‌اي پر‌کينه از ابا‌عبدالله‌الحسين‌عليه‌السلام دارند. اين پيام را وهابيون آل‌سعود و نوچه‌هاي تکفيري آنها خيلي زود دريافت کردند و تمام شبکه‌هاي تلويزيوني داخلي و خارجي خود را با قطع برنامه‌هاي عادي به انتشار خبر دشمني کاسه‌ليس‌ها با امام حسين(ع) اختصاص دادند.

پيش از اين نيز اصحاب فتنه ۸۸ در روز عاشورا به ساحت مقدس امام حسين(ع) اهانت کرده و از سران فتنه مدال«مردمان خداجوي»!! گرفته بودند!

آشوبگران نيابتي که گويا آتش‌زدن حسينيه را براي جلب رضايت دست‌هاي پشت‌پرده خود کافي نمي‌دانستند از اهانت به ساحت مقدس ابا‌عبدالله‌الحسين‌عليه‌السلام هم پاي را فراتر گذاشتند و علنا شعار«نه اسلام، نه قرآن»!! سر دادند و... .

کدام عقل سليم و غيرت ديني مي‌تواند اهانت يک مشت کاسه‌ليس اسرائيل و آمريکا به رسول‌خدا(ص)، قرآن و امام حسين(ع) را شاهد باشد و در مقابل آنان سکوت اختيار کند؟! پس تکليف يک عمر «يا ليتني کنت معکم... کاش با شما بودم» که خطاب به مولاي شهيدمان، حضرت ابا‌عبدالله‌الحسين بر دل و زبان داشته‌ايم چه مي‌شود؟!

و اما، اين نکته به آساني قابل درک است که تاکنون صبر و خويشتنداري ملت تنها به اين علت بوده است که سره از ناسره شناخته شود و کاسه‌ليس‌هاي اسرائيل از افرادي که با فريب اعتراض معيشتي به ميان آنها رفته بودند از يکديگر تفکيک شوند ولي کاسه‌ليس‌هاي اسرائيل اين صبر و خويشتنداري را به حساب ديگري نوشته و در اين طمع خام افتادند که همچنان به آنان اجازه تاخت و تاز در جاده‌اي يکطرفه و بدون مانع داده خواهد شد! غافل از اينکه براي جارو کردن اين جرثومه‌هاي فساد و تباهي و پياده نظام مفلوکي که به نيابت از دشمنان ملت به خيابان آمده‌اند فقط يک«يا حيدر» بسيجيان کافي است... .

مردم پاکباخته اين مرز و بوم با دست خالي پنجه در پنجه قدرت‌هاي بزرگ انداخته و سقف ظلماني نظام سلطه را شکافته و طرحي نو در انداخته‌اند که امروزه خواب راحت از چشم دشمنان خويش و کارفرمايان آشوبگران ربوده‌اند. مردمي که حياط‌خلوت آمريکا در منطقه را تسخير کرده‌اند، همه جا سيلي بر چهره قدرت‌هاي استکباري زده‌اند، اسرائيل را که داعيه از نيل تا فرات داشت مجبور کرده‌اند که با وحشت به دور خود ديوار حائل بکشد، در فتنه ۸۸ همه دشمنان بيروني و دنباله‌هاي داخلي آنها را که به ميدان آمده بودند، به خاک سياه نشانده‌اند، تروريست‌هاي تکفيري را که الهام‌بخش آشوبگران هستند قلع و قمع و نابود کردند و... آيا تصور مي‌کنند اينان از پس يک مشت آشوبگر که در حد و اندازه تفاله داعشي‌ها هم نيستند، بر نمي‌آيند؟! کساني که اوج شجاعتشان! آتش‌زدن سطل‌هاي زباله و کندن نرده خيابان‌هاست!
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن