ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400310
ترامپ:
کودتاي عربستان را مهندسي کرديم و مهره خودمان را در قدرت گذاشتيم
تاریخ انتشار : 1396/10/18 10:13:11
نمایش : 272
لايمر با اشاره به بن سلمان، توضيح مي دهد ما مهره مان را در قله قرار داديم اين واقعه ي پس ازعهده داري ولي عهدي محمد بن سلمان عربستان سعودي صورت پذيرفته است.


 
 

به گزارش زنگ خبر به نقل از  شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ يک روزنامه نگار آمريکايي روز گذشته برخي از زواياي پنهان تصميم گيري در کاخ سفيد را مطرح کرد و نخستين بار از اظهارت دونالد ترامپ  و "کودتاي عربستان سعودي" پرده برداشت.جاناتان لايمر، خبرنگار واشنگتن پست در توئيتر خلاصه ي کتابي با عنوان آتش و خشم درون کاخ سفيد ترامپ را گزارش  کرد که رئيس جمهور آمريکا به دوستانش گفته است که او در عربستان سعودي با همکاري دامادش کوشنر کودتائي را مهندسي کرده است لايمر با اشاره به بن سلمان، توضيح مي دهد ما مهره مان را در قله قرار داديم اين واقعه ي پس ازعهده داري ولي عهدي محمد بن سلمان عربستان سعودي صورت پذيرفته است.

علاوه بر گزارش فوق خلاصه اين کتاب را به شرح زير مي توانيد دنبال نماييددر اين کتاب نويسنده آمريکايي مايکل ولف پس از انجام بيش از 200 مصاحبه با مقامات مختلف آمريکا از جمله مشاور سابق ترامپ  استيوبانون از جزئيات پشت صحنه ي کاخ سفيد سخن گفته است.مايکل ولف از دسترسي ناگهاني ترامپ به کاخ سفيد  و داستان هاي دروني آنجا مي گويد.

مايکل ولف، نويسنده پرفروشترين داستان چگونگي شخصيت ترامپ در مديريت بي نظمي و آتشين مزاج سير مي کند و صراحتاً مي نويسد: 9 ماه اول از دوره رياست دونالد ترامپ، طوفاني، عصباني و کاملا مسخره بود. شخصيت ترامپ در مديريت بي نظمي و آتشين مزاج سير مي کند.

ولف در اين کتاب فوق العاده، اطلاعات زيادي در مورد هرج و مرج در دفتر ترامپ ارائه مي دهد. که با عناوين زير آشکار است.

 کارکنان کاخ سفيد واقعا در باره رئيس جمهور ترامپ چگونه فکر مي کنند؟

 چرا جيمز کامي مدير اف بي آي اخراج شد؟

 چرا استيو بانون و جرارد کوشنر( داماد) و پسر ترامپ نمي توانند در همان اتاق درکنار هم باشند؟

 پس از استعفاي بانون چه کسي استراتژي دولت ترامپ را هدايت مي کند؟

راز ارتباط او با ترامپ در چيست؟

آنچه  که دولت ترامپ با توليد کنندگان فيلم در آن مشترک است کدام است؟

هرگز پيش از اين رياست جمهوري در آن کشور مردم آمريکا را به اين شکل تقسيم نکرده است" آتش سوزي و خشم" مايکل ولف نشان داده است که چگونه و به همين دليل دونالد ترامپ به پادشاه تخلف و اختلاف نظر تبديل شده است.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن