ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400319
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختياري خبر داد
انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر در شهركرد
تاریخ انتشار : 1396/10/20 08:49:26
نمایش : 263
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختياري از انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر و دستگيري سه قاچاقچي در شهرکرد خبر داد.

به گزارش زنگ خبر ؛ سليمان رياحي صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر و دستگيري سه قاچاقچي خبر داد و اظهار کرد: در پي کسب خبري مبني بر فعاليت سه سوداگر مرگ در امر تهيه و توزيع موادمخدر، موضوع به‌صورت ويژه در دستور کار مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري و شهرستان شهرکرد قرار گرفت.

وي افزود: مأموران پليس با تحقيقات گسترده ميداني و افزايش گشت‌هاي نا‌محسوس، محل معامله را شناسايي و در يک عمليات خودروي پژو متهمان را توقيف و سه متهم آن را دستگير کردند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر چهارحال و بختياري گفت: در بازرسي از خودروي سوداگران مرگ، مقدار 13 کيلوگرم انواع مواد مخدر که به طرز ماهرانه‌اي جاسازي شده بود، کشف شد.

سليماني در ادامه مواد مخدر را يکي از تهديدات جدي جامعه جهاني دانست و افزود: دشمن شديدترين مرحله جنگ نرم خود را در حوزه مواد مخدر مي‌داند، چرا که ريشه همه جرايم آلودگي به مواد مخدر است.

وي در پايان تأکيد کرد: استراتژي مبارزه با مواد مخدر از قاطعانه‌ترين استراتژي‌هاي پليس است و به‌طور ويژه در دستور کار قرار دارد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن