ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400325
در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بن مطرح شد:
دهه فجر،يک فرصت مناسب براي بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي/دستگاه ها خدمات خاص را به مردم ارائه دهند
تاریخ انتشار : 1396/10/21 13:41:53
نمایش : 232
دهه فجر يک فرصت بسيارخوب براي بيان دستاوردهاي نظام و انقلاب اسلامي است؛ادارات سعي کنند در اين دهه خدمات خوبي براي مردم ارائه کنند
کمال اکبريان فرماندار شهر ستان بن در حاشيه جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بن به خبرنگار زنگ خبر گفت : دهه فجر يک فرصت بسيارخوب براي بيان دستاوردهاي نظام و انقلاب اسلامي و تعامل و همراهي بيشتر مردم با مسئولان است.

اکبريان خاطرنشان کرد: مسئولان بايد در اين دهه با حضور در ميان مردم بويژه در روستاها و شهرها خدمات و دستاوردهاي نظام اسلامي و دولت تدبير واميد را براي توسعه وعمران شهرها و روستاها بيان کنند.

به گفته وي ۲۱ کميته از جمله کميته ادارات، انتظامي، بسيج، مساجد، اصناف، فرهنگي و ورزش و جوانان براي برگزاري اين برنامه ها تشکيل مي شود.

 اکبريان گفت: ۳۰۰ عنوان برنامه به مناسبت ايام الله دهه فجر در اين شهرستان برگزار خواهد شد.

وي اضافه کرد: در اين دهه برنامه هايي شامل افتتاح و گلنگ زني پروژه هاي عمراني، برنامه هاي فرهنگي، هنري و مسابقات ورزشي، ديدار با خانوادهاي شهدا و تجليل از شهداي انقلاب اسلامي، ديدار مسئولان با مردم و برگزاري جشن هاي انقلاب اسلامي و راهپيمايي ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام  ميرافضلي امام جمعه شهرستان بن نيز با تبريک رسيدن ايام الله دهه فجر گفت :در دهه فجر مردم انتظاراتي ديگري از مسئولين دارند و دهه فجر ، دهه گره گشايي از مردم باشد و هر اداره اي که مي تواند خدماتي را انجام دهد اعلام کرده و در اين دهه  خدمات مناسب تر و تکريم مردم را در دستور کار خود قرار دهند.


وي افزود:وظيفه ما است در مقابل خون شهدا ،ارزش ها و خدمات انقلاب را به مردم و به خصوص نسل جوان باز گو کرده و مديران بيايند در اين دهه خدمات خود را به نظام و مردم اعلام کنند وخدماتي که ملموس تر و قابل ديدتر است را بگويند و شعاري عمل نکنند.

وي با بيان اينکه بايد خدمات و کارهاي که تاکنون در اين انقلاب براي مردم انجام شده است رابه مردم بگوييد، گفت: کار زير بنايي را بايد مطرح کرد و مردم را به اين انقلاب دلگرم  و ادارات سعي کنند در اين دهه خدمات خوبي براي مردم ارائه کنند .

وي ادامه داد: عملکرد ما، يک برخورد ناصحيح ما ميتواند مردم را نسبت به نظام و انقلاب بد بين کند و بايد حواسم به موارد اين چنيني باشد که مردم را نسبت به نظام وانقلاب دلگرم و يا دلسرد ميکند .

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن