ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400330
توسعه‌ چهارمحال و بختياري نيازمند همدلي مردم و مسئولان
تاریخ انتشار : 1396/10/24 09:17:13
نمایش : 466
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: رسيدن به اهداف توسعه‌اي در استان، نيازمند همدلي و وحدت رويه بين مردم و مسئولان است.
به گزارش  زنگ خبر اولين نشست هم انديشي توسعه پايدار چهارمحال و بختياري با موضوع اسناد توسعه استان و شهرستان‌ها، و با حضور نماينده ولي فقيه در استان، استاندار، نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي، مسئولان و فعالان توسعه استان در شهرکرد برگزار شد.


استاندار چهارمحال و بختياري در اين نشست گفت: تا قبل از ابلاغ بودجه ۱۳۹۷، بايد شرح نياز‌هاي موجود در حوزه توليد و اشتغال براي تدوين برنامه توسعه استان از سوي مديران مربوطه ارائه شود.

اقبال عباسي افزود: روش‌هاي تأمين مواد اوليه، نحوه توليد، خدمات و بازاريابي و همچنين تأمين زيرساخت‌هاي مورد نياز براي سرمايه گذاري بايد در طرح‌هاي توسعه‌اي چهارمحال و بختياري مورد توجه قرار گيرد.

وي اضافه کرد: به همين منظور در هر کدام از شهرستان‌هاي ۹ گانه چهارمحال و بختياري بايد نوع طرح، ميزان سرمايه گذاري و مقدار اشتغالزايي مشخص شود.

عباسي يادآور شد: توجه به مسائل زيست محيطي، منابع طبيعي و رعايت موارد قانوني در اين راستا نيز ضرورت دارد.

وي گفت: رسيدن به اهداف توسعه‌اي در چهارمحال و بختياري، نيازمند همدلي و وحدت رويه بين قشر‌هاي مختلف مردم و مسئولان براي حمايت از طرح‌هاي مشخص شده و همچنين تبليغ و اطلاع رساني در اين خصوص است.

عباسي تأکيد کرد: بايد در اين زمينه به تعيين اولويت ها، تکميل زنجيره توليد، افزايش بهره وري، کاهش ضريب ريسک، افزايش شجاعت در مديران و ارتقاي فرهنگ سرمايه گذاري با هدف حمايت از سرمايه گذار هم توجه شود.
 منبع : گروه استان‎هاي باشگاه خبرنگاران جوان
انتهاي پيام/ش

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن