ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400345
امام جمعه شهرستان بن مطرح کرد:
کشور مان ايران در يک جنگ به تمام معنا قرار گرفته/عمده تلاش هاي دشمن در دو جبهه مالي و تبليغاتي است
تاریخ انتشار : 1396/11/06
نمایش : 280
امام جمعه شهرستان بن گفت:دشمن در دو جبهه مالي و تبليغاتي بشدت در حال تلاش است و عده اي را با استفاده از پول و جبهه ديگر جبهه تبليغاتي است که با استفاده از تلويزيون و ماهواره‌ها و فضاي مجازي کارهاي خود را انجام ميدهد
به گزارش خبرنگار زنگ خبر، حجت السلام سيد حسن مير افضلي در خطبه هاي نماز عبادي سياسي جمعه اين هفته ضمن دعوت به تقوايي الهي گفت:خداوند متعال در قرآن کريم مي فرمايد اي کساني که ايمان آورده ايد و اهل هدايت شده ايد از سوءظن و بدبيني به يکديگر بپرهيزيد.

وي افزود:ما در خطبه هاي نماز جمعه تلاش کرده ايم که بتوانيم صفات واخلاقيات مومنان را بررسي کنيم و مومن نبايد با عينک بد بيني به مردم نگاه کند و اجازه ندهيد سوءظن در دل شما رسوخ کند.

خطيب نماز جمعه بن افزود:بايد تلاش کنيم تا اجازه ندهيم که نفس مان ما را کنترل کند تا افکار بد و بدبيني نسبت به همديگر در دلمان ريشه پيدا کند و ما بايدکه اخلاقيات و ويژگي هاي که براي مومنان در احاديث و روايات و قرآن آمده است استخراج و در زندگي خودمان اين اخلاقيات را به کار ببريم.

وي بيان داشت : مومنان هميشه اميدشان به خداوند است و هميشه از او ياري مي خواهد و تمامي اومور انسان در دنيا به وسيله خداوند انجام و هدايت ميشود و خداوند رزق هر شخص را بگونه خاص قرار داده است.

 حجت‌الاسلام ميرافضلي گفت:ما نبايد اجازه دهيم فرهنگ اصيل و انقلابي ما با استفاده فضاي مجازي و ماهواره از بين برود،دشمن تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا با ساده ترين روش ها مخربترين تفکرات خود را در دل جوانان مومن ما بکارد و بتواند از اين روش اساس اسلام و فرهنگ اصيل ما را ازبين ببرد و خود اين کشور هاي به اصطلاح پيشرفته به نيستي و پوچي رسيدن و در  تلاش هستند تا ديگر کشور ها را هم با خود به نيستي و پوچي بکشند.

وي افزود :  اين را بايد باور کنيم که در يک جنگ به تمام معنا قرار گرفته ايم و در اين دنيا زماني جنگ نظامي اتفاق مي افتد همه متوجه ميشوند اما جنگ نرم کاملا در سکوت و آهسته و آرام انجام ميشود که در حال حاضر اثرات مخرب آن خيلي بيشتر از جنگ سخت است.

خطيب نماز جمعه بن ادامه داد : دشمنان تمام تلاش خود را براي براندازي تفکر شيعه به کار گرفته تا بتواند آن را نابود کنند،در جنگ 8 سال وضعيت ما بقدري وخيم بود که با 16 کشور با دست خالي مي جنگيديم و حتي سلاح براي دفاع از خودمان نداشتيم ولي اکنون با همت شما  عزيزان  انقلابي هيچ کشور جريت نگاه چپ به کشورمان را ندارد.
 
وي ضمن اشاره به اينکه دشمن در دو جبهه مالي و تبليغاتي بشدت در حال تلاش است افزود : است که عده اي را با استفاده از پول بخرد و ديگر جبهه تبليغاتي است که با استفاده از تلويزيون و ماهواره‌ها و فضاي مجازي کارهاي خود را انجام ميدهد
 
حجت‌الاسلام ميرافضلي گفت : اينترنت هم ميتواند نعمت باشد و هم ميتواند نغمت باشد، فضاي مجازي خوب است اگر در چارچوب قانون و مقرارات از آن استفاده شود.
                           
وي ادامه داد : دشمن در تلاش است تا نااميدي و بي ديني و بي اخلاقي و بي غيرتي را در جوامع اسلامي افزايش دهد و ما بايد مراقب باشيم که سرباز و پياده نظام دشمن نشويم.
 
وي در پايان ضمن تبريک رسيدن ايام الله دهه فجر و مقارن شدن اين ايام با دهه فاطميه گفت:بايد تلاش کنيم تا دستاوردهاي نظام و انقلاب اسلامي را در اين ايام با انقلابي که حضرت زهرا سلام الله عليها به پا کردند تبيين و به جوانان ياد بدهيم.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن