ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400349
همزمان با سالروز ورود تاريخي امام خميني به کشور:
آيين هاي ويژه گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي در شهرستان بن آغاز شد
تاریخ انتشار : 1396/11/13 12:01:56
نمایش : 325
آيين هاي ويژه بزرگداشت سي ونهمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و يوم الله 12 بهمن همزمان با سالروز ورود تاريخي امام خميني(ره) به ميهن در شهرستان بن آغاز شد.
به گزارش خبرنگار زنگ خبر تعداد پست هاي مهم در کشور سه هزار پست بوده و نزديک به دويست و سي شهيد براي پابرجاماندن اين نظام و انقلاب اسلامي تقديم انقلاب شده است و به تعبيري ديگر در برابر هر پست 72شهيد به تقديم انقلاب شده است و اين مساله دين ما را نسبت به شهدا و خانواده معزز آن ها بيشتر مي کند.

 همزمان با سالروز ورود تاريخي بنيانگذار فقيد نظام جمهوري اسلامي به ايران زنگ انقلاب درمدارس سراسر کشور به صدا درآمد و دانش آموزان با خواندن سرود ملي ايران و زمزمه سرودهاي انقلابي ياد و خاطره مجاهدت‌ها و جانفشاني‌هاي امام‌خميني(ره) و شهداي انقلاب اسلامي را در به بار نشاندن درخت تنومند نظام جمهوري اسلامي گرامي داشتند.

از سال 62  برپايي مراسم هاي دهه فجردر شهر بن به صورت ده شب برقرار بود و مسئولين اين شهرو شهرستان دغدغه زيادي براي باشکوه تر کردن اين مراسم ها داشتند و  شهر بن يکي از شهرهايي است که هميشه در برپايي ايام الله دهه فجر پيشگام بوده و بهترين  مراسمات را برگزار کرده اند.

در اين ايام  ده شب با مشارکت فعال مردم و قرار گرفتن مسئولين در کنار مردم ويژه برنامه هايي در مساجد اين شهرستان برگزار مي شود.

برپايي جشن ها،آذين بندي شهرها و جشن شب 22بهمن ماه تعداي از اين برنامه ها است.

حضور برخي مسئولين استاني در اين شهرستان که با همت مسئولين شهرستاني تعدادي از مديران استاني در اين جشن ها حاضرخواهند شد تا علاوه بر افتتاح پروژه ها به برخي ديدگاه هاي مردمي ومشکلات آن ها رسيدگي کنند.

در اين دهه برنامه هايي شامل افتتاح و گلنگ زني پروژه هاي عمراني، برنامه هاي فرهنگي، هنري و مسابقات ورزشي، ديدار با خانوادهاي شهدا و تجليل از شهداي انقلاب اسلامي، ديدار مسئولان با مردم و برگزاري جشن هاي انقلاب اسلامي و راهپيمايي ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

تصاوير اولين شب جشن هاي دهه فجر در مسجد جامع شهر بن :


انتهاي پيام/520ز

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن