ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400350
امام جمعه موقت شهر بن:
انقلاب ما انقلابي فاطمي است /انقلاب اسلامي يکي از الطاف الهي به مردم مابود
تاریخ انتشار : 1396/11/13 15:17:48
نمایش : 298
امام جمعه موقت شهر بن گفت:انقلاب ما انقلابي فاطمي است و اين خط انقلاب نشئت گرفته از حضرت زهرا(سلام الله عليها) و مکتب علوي و فاطمي است.
به گزارش خبرنگار زنگ خبر، حجت الاسلام  احمدي امام جمعه موقت شهر بن در خطبه هاي نماز عبادي سياسي جمعه اين هفته ضمن دعوت به تقوايي الهي گفت پيامبر اکرم (ص) مي فرمايند : هر کس در روز جمعه غسل کرده و به سوي نماز جمعه قدم بر دارد، و به خطبه هاي امام گوش کند ، براي هر قدمش پاداش يک سال عبادت که روزش را روزه بوده و شبش را عبادت کرده به او داده مي شود

وي افزود : رعايت تقواهم براي دنياي ما خوب است وهم براي آخرت ما لباس تقوا هم دنياي ما را حفظ مي کند و هم در آخرت ما را نجات مي دهد از نشانه هاي اينکه خداوند از دست بنده اش راضي است اين است که بنده ببيند در حال عبادت و انجام کارهاي خير و خوب حالش تغيير مي کند يا خير.

وي بيان داشت :يکي ديگر از نشانه هاي رضايت پروردگار اين است که بنده به سمت خوبي ها و عبادات شوق پيدا مي کنديا نه ؛ خداوند در حرکت بنده اش به سمت خوبي ها 20حسنه و 20بدي را از او پاک مي کند و خداوند در همه حال به بندگانش نظر رحمت داشته و آن ها را به حال خود رها نمي کند همين که بنده با رفتنش به سمت عبادات خوشحال مي شود اين نشانه رضايت پروردگار است و انسان مومن بايد دافعه و جاذبه داشته وهم تولي و تبري هم با دوستان خدا دوست بوده و هم با دشمنان خداوند دشمني کند.

وي با تسليت ايام شهادت حضرت زهرا (سلام الله عليها) و همچنين تبريک ايام دهه فجر گفت:انقلاب ما انقلابي فاطمي است و اين خط انقلاب نشئت گرفته از حضرت زهرا(سلام الله عليها) و مکتب علوي و فاطمي است.

خطيب نماز جمعه بن گفت:انقلاب ما مصداق عيني آيات قرآن مي باشد که براي تشکيل حکومت اسلامي و ديني تمام تلاش خود را به کار گرفته و تلاش ميکنند تا اسلام پيروز شودو اکنون کشور عزيزمان ايران در رتبه هاي اول علمي ،نظامي،امنيتي و ديني است.

احمدي افزود: اين انقلاب و به ثمر نشستن آن از الطاف خداوند بود واگر اين انقلاب را به انسان تشبيه کنيم زماني که انقلاب به پيروزي نشست نه سن و سالي داشت و نه تجربه اي اما با عبور از تمام سختي ها و مشکلات در اين 40 سال اکنون انقلاب اسلامي ايران به يک جوان 40 ساله عاقل و بالغ رسيده که کوله باري ازتجربه را همراه خود دارد.

وي بيان کرد:ديگر ايران کشور نيست که هر کسي بخواهد به آن دست درازي کرده و به آن صدمه اي بزند الان هيچ کشوري جرئت نميکنه که نگاه بد به کشور عزيزمان داشته باشد .

وي بابيان اينکه بايد تمام تلاش و همت خود را به کار ببريم تا از دستاوردهاي اين نظام و انقلاب حمايت کنيم افزود :بايد دستاورد هاي اين نظام و انقلاب را به جوانان و نوجوانان  يادآوري کرده و عواملي که باعث افزايش و قدرت اين نظام و انقلاب ميشود را تقويت کنيم.

خطيب نماز جمعه بن با تاکيد بر حضور همگي مردم در روز راهپيمايي 22 بهمن ادامه داد: با حضور خود در راهپيمايي 22 بهمن ماه جواب يابهگويي هاي کشور هاي غربي و سعودي و صهيونيستي را ميدهيم و حضور تمامي مومنين در روز 22بهمن با مشت هاي گره کرده گلوله هاي است که بر سينيه دشمنان اين نظام و انقلاب خواهد خورد.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن