ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 400361
مردم شهرستان بن:
پرشورتر از قبل به ميدان مي‌آييم؛متحد و يک صدا به عشق رهبري و کشور عزيزمان ايران
تاریخ انتشار : 1396/11/21
نمایش : 407
22 بهمن 96 هم صدا با هم مردم عزيزمان در سراسر ايران اسلامي حماسه سترگ ديگري رقم خواهيم زد.
به گزارش زنگ خبر ؛ فردا موج موج جمعيت دوباره در نقطه نقطه  کشور عزيزمان و بخصوص در شهرستان بن به خيابان‌ها مي‌آيند تا باز هم ثابت کنند که پشتيبان اين نظام و رهبري هستند.

تمام مردم آماده هستند که بار ديگر حضوري چشمگيرتر از قبل در راهپيمايي فردا داشته باشند.

خبرنگار زنگ خبر در گفتگو با مردم شهرستان بن : 22 بهمن بار ديگر ثابت مي کنيم انقلاب اسلامي ريشه در اعماق جان مردمي مومن و ولايتمدار دارد.

مردم با پاسخ به پرسشهايي نظير چگونه مي توان در برابر ياوه گويي هاي دشمنان سکوت کرد؟چگونه مي توان از کنار خون هاي نثار شده براي انقلاب ساده گذشت ؟ تاکيد کردند: ما مي آييم، همه از پير و جوان، کارگر و کارمند، هنرمند و ورزشکار، دانش آموز و دانشجو، روز ۲۲ بهمن 96 به صحنه خواهيم آمد؛

مردم با حضور خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن نقشه دشمنان را خنثي خواهند کرد

حجت الله احمدي يکي از اهالي شهر بن با بيان اينکه مردم هوشيار ما چون هميشه بايد با حضور پرشور و آگاهانه خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن نقشه‌ها و برنامه‌هاي دشمنان اسلامي را خنثي کنند افزود: ما اين امنيتي که در کشور داريم به برکت حضور مردم درصحنه‌هاي اين‌چنيني بوده است و ما بايد به اين اصل واقف باشيم که امنيت بالاترين نعمت است.

وي گفت: شرکت در راهپيمايي 22 بهمن کمترين قدرداني از امام راحل، شهداء و انقلاب است و از مردم شهيد پرور شهرستان بن انتظار مي‌رود تا مثل همه راهپيمايي‌ها در راهپيمايي ۲۲ بهمن نيز حضور پيدا کرده و برنامه هاي دشمنان را خنثي کنند.

22 بهمن ماه روز آمان خواهي مردم کشور ايران اسلامي است

حسين حيدري ديگر شهروند بني  که براي فرا رسيدن فرداي بزرگ لحظه شماري مي کند،نقش راهپيمايي 22 بهمن را در دنيا تاثير گزار دانست و گفت:22 بهمن ماه روز آرمان خواهي مردم کشور ماست،روزي است که چشم تمام دنيا به سمت فريادهاي برآمده از استقلال و آزادي ايران اسلامي است که در جهان طنين انداز مي شود،اين روز بزرگ روز عمل به وصيت نامه شهداي ، تجديد عهد با ولايت و رهبري و سرکوبي تمام دسيسه هاي ايادي غرب است.


همه براي دفاع از خون شهدا،با انسجام و وحدت در اين راهپيمايي شرکت مي کنند.

خانم نادري خواهر شهيد نيز با تاکيد بر حضور منسجم و يکپارچه احاد مردم در راهپيمايي عظيم و با صلابت 22 بهمن ماه به خبرنگار ما گفت:از دشمنان اسلام، توقعي جز دشمني نيست وليکن آنچه مهم است حضور يکپارچه و وحدت آفرين ملت مسلمان در راهپيمايي عظيم 22 بهمن است که لرزه بر تن ايادي غرب مي اندازد .

40 سال با قوت پشت نظام و رهبري

يکي ديگر از مردم هميشه در شهرستان بن گفت: بهترين گزينه براي پاسخ به ياوه‌گويي‌هاي آمريکا گزينه فرياد مرگ بر آمريکا در روز 22 بهمن است.

وي ادامه داد : بي شک همه خواهيم آمد و با مشت هاي گره کرده خود، دهان ابرقدرت ها و سرمداران انان بويژه آمريکا را مهر و موم خواهيم کرد

وي بيان کرد: ملت قهرمان ايران اسلامي 40 سال است که اين هياهوها را گوش مي‌کند و کمترين توجهي به آن نداشته و تا آخر ايستاده است.

آري ما مي آييم
آري ما مي آييم، همه ما فردا مي آييم، همه ما از همه نسل هاي انقلاب، از نسل اول که خود اين نهال را کاشتند، از نسل دوم که خونشان را پاي اين نهال ريختند، از نسل سوم که عمرشان را در اين دوران گذاشتند و نسل چهارم، همه و همه مي آييم.

ما پاي انقلاب، ايستاده‌ايم، به جان، به قلم، به آبرو و به هرچه که داريم، مي‌آييم تا قطره‌اي از درياي غيرت ملت باشيم، مي‌آييم و همه خواهران و برادران هموطن را هم به آمدن، تشويق مي‌کنيم که ايران امروز، همه فرزندان خود را پاي کار مي‌خواهد.

انتهاي پيام/520ز
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن