ذکر روزهای هفته تاریخ روز
آخرین اخبار
کد مطلب: 410382
روابط عمومي هاي برتر هيات هاي ورزشي چهارمحال و بختياري تقدير شدند
تاریخ انتشار : 1396/12/26 12:59:22
نمایش : 493
صبح امروز، 3مسئول برتر روابط عمومي هيات هاي ورزشي چهارمحال و بختياري معرفي و با حضور مدير کل ورزش و جوانان و مسئولين اين هيات ها مورد تقدير قرار گرفتند.
به گزارش زنگ خبر ،مجتبي ظاهري مسئول روابط عمومي هيات فوتبال به عنوان روابط عمومي برتر، مهرداد شريف زاده مسئول روابط عمومي هيات جودو، جوجيتسو و کوراش به عنوان دوم و مريم دهشت مسئول روابط عمومي هيات ورزش روستايي و بازي هاي بومي و محلي به عنوان سوم سال 1396 دست پيدا کردند.

آيين تقدير از روابط عمومي هاي برتر هيات هاي ورزشي استان صبح امروز در سالن جلسات المپيک اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار و از روابط عمومي هاي برتر تقدير به عمل آمد.

حميد کريمي، مدير کل ورزش و جوانان استان در اين برنامه گفت: رسانه ها با استفاده از امکانات رسانه اي که در اختيار دارند مي توانند موجب تهييج افکارعمومي و استقبال از برنامه هاي مختلف ورزشي شوند.

کريمي با اشاره به لزوم ارزيابي عملکرد هيات ها بصورت تخصصي افزود: سال آينده در حوزه هاي مختلف شاهد ارزيابي عملکرد هيات ها خواهيم بود و توزيع اعتبارات نيز دقيقا بر اساس عملکرد خواهد بود بطوريکه هر هيات با عملکرد يکساله، سهم خود را از اعتبارات اين اداره کل مشخص مي کند.

وي روابط عمومي را چشم بينا و زبان گوياي دستگاه هاي اجرايي دانست و اضافه کرد: غفلت از نقش روابط عمومي ها در ارتقاء جايگاه و هدايت افکارعمومي براي سيستم موجب زيان خواهد بود و مي طلبد که ارتباط بين روساي هيات ها با روابط عمومي بسيار دقيق، منسجم و برمبناي ارائه اطلاعات دقيق و تخصصي باشد.

کمال اکبريان، فرماندار شهرستان سامان و رئيس هيات جودو استان نيز در اين جلسه داشتن انگيزه و تخصص را از ملزومات اوليه روابط عمومي ها دانست و اضافه کرد: با ساز و کارهاي سنتي نميتوان پاسخگوي افکار عمومي باشيم و بر همين اساس روابط عمومي امروز بايد مبتني بر تخصص، تعهد واشتياق براي انعکاس به موقع اخبار و اطلاعات باشد.

کيومرث حيدري، رئيس هيات فوتبال نيز در ادامه اين جلسه لازمه موفقيت هر هيات را داشتن تيم مديريتي همدل، ارتباط قوي با مجموعه هاي مرتبط و استفاده از افراد متخصص بخصوص در روابط عمومي دانست و گفت: روابط عمومي ها باتوجه به ارتباط بسياري که با مجموعه دارند، مي توانند بهترين راهکار ها را در مديريت سازمان ها به مدير ارائه دهند.

در ادامه اين جلسه از روابط عمومي هاي برتر بر اساس شاخص هاي ارزيابي عملکرد شامل محتواي اخبار، به روز بودن، استفاده از فرصت هاي فضاي مجازي، ارتباط با اداره کل ورزش و جوانان، ارسال اطلاعات دقيق و گزارشات تصويري و تعداد اخبار ارسالي با اهداء لوح با امضاي مدير کل ورزش و جوانان استان تقدير به عمل آمد.

انتهاي پيام/

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن